تریلر نسخه ی بازی سال The Witcher 3 منتشر شد

0

استدیوی CD Projekt RED تریلر نسخه ی بازی سال The Witcher 3 را که امروز عرضه می شود، منتشر ساخت. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.این ویدئو برای افرادی که با بازی آشنایی چندانی ندارند ساخته شده است و در آن به داستان بازی و شخصیت اصلی بازی، یعنی گرالت اشاره می شود و برخی از نبرد های درون بازی را به نمایش می کشد. به علاوه این تریلر نسخه ی بازی سال The Witcher 3 به محتواهای بسته های الحاقی Hearts of Stone و Blood and Wine نیز اشاره می کند و نشان می دهد که در بسته ی جدید دقیقا چه چیز هایی وجود دارد.

همچنین در نسخه ی بازی سال The Witcher 3 که در برخی مناطق به عنوان نسخه ی کامل عرضه می شود، دارای ۱۶ محتوای دانلودی رایگان این بازی می شود که شمال چیز های کوچکی همانند آیتم ها و موارد مصرفی می شود. این پکیج برای کامپیوتر های شخصی، کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ به قیمت ۵۰ دلار عرضه خواهد شد.

همچنین فردا برای بازی The Witcher 3 یک پچ منتشر می شود که بسیاری از مشکلات موجود این بازی را رفع کرده و بهبود هایی را به وجود می آورد. شما می توانید تغییرات پچ ۱٫۳ را در فضای اینترنت مشاهده کنید. نسخه ی سال این بازی به همراه پچ ۱٫۳ در درون خود عرضه خواهد شد بنابراین بازیکنان این نسخه برای بازی کردن مجبور نیستند این پچ را تصب کنند.

سایت GameSpot بازی The Witcher 3 را به عنوان بازی سال ۲۰۱۵ انتخاب کرده است. همچنین این بازی افتخار کسب عنوان بازی سال را در کنفرانس های مختلفی نظیز SXSW Gaming Award و Game Developers Choice Awards دلشته است. در این تریلر نسخه ی بازی سال The Witcher 3 سازنده به این موضوع اشاره می کند که این بازی تزدیک به ۸۰۰ جایزه ی مختلف را در رشته های مختلف برنده شده است.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ آیا قصد تجربه ی نسخه ی سال این بازی را دارید؟

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید