تریلر DLC جدید بازی Call of Duty Black Ops 3 با نام Salvation منتشر شد

0

شاید بازی Call of Duty: Advanced Warfare تنها بازی Call of Duty باشد که این روز ها در کانون توجه عموم قرار دارد اما قرار نیست که با وجود این بازی، DLC جدید بازی Call of Duty Black Ops 3 فراموش شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

بازی Call of Duty: Advanced Warfare درست است که هیاهوی بسیاری به پا کرده است اما قرار نیست که دیگر عناوین این سری از یاد بروند. DLC جدید بازی Call of Dytu Black Ops 3 که Salvation نام دارد به نوعی آخرین فصل در حماسه ی Origins Zombies خواهد بود.

درباره ی این DLC جدید بازی Call of Duty Black Ops 3 اطلاعات زیادی در دست داریم و امروز نیز تریلر لانچ این محتوای دانلودی منتشر شد که می توانید در بالای صفحه مشاهده نمایید. در جز کوچکی از توضیحات این تریلر ما می شنویم که:

“بهتر است که انتهای تاریخ را رقم بزنیم. ما مجبوریم؟ حداقل، گروه Origins با Dr. Monty مرموز و شیطانی قدیمی که همه چیز را نابود کرده رو به رو میشود. همه ی این ها به او منتهی می شوند.

محتوای دانلودی Salvation شامل ۴ نقشه ی بخش چند نفره به نام های Outlaw، Citadel، Rupture و Micro می شود. با انتشار این محتوای دانلودی، پس از هشت سال درخشش حماسه ی Origins Zombies تریآرک، تمام خواهد شد.

محتوای دانلودی Salvation در ابتدا برای کسنول پلی استیشن ۴ در تاریخ ۶ام سپتامبر منتشر خواهد شد و سپس در تاریخی دیگر برای کنسول ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی منتشر خواهد شد. تاریخ مشخصی برای عرضه ی این محتوای دانلودی برای دیگر پلتفرم ها اعلام نشده است اما عموما این بازه یک ماهیی زمان می برد و دارندگان این دو پلتفرم مجبور هستند تا یک ماه برای دانلود این محتوای دانلودی صبر کنند.

نظر شما درباره ی محتوا های دانلودی سری بازی Call of Duty چیست؟

منبع: Attack of Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید