تعداد دیالوگ‌های بازی Fallout 4 از مجموع دیالوگ‌های Skyrim و Fallout 3 بیشتر خواهد بود

0

در بازی Fallout 4 هیچ گونه کمبود دیالوگی احساس نخواهد شد. بتسدا به تازگی تایید کرده است که ضبط دیالوگ‌های بازی Fallout 4 به اتمام رسیده است. در ادامه خبر جهت اطلاع از جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

تعداد دیالوگ‌های بازی Fallout 4 از مجموع دیالوگ‌های Skyrim و Fallout 3 بیشتر خواهد بود

استدیو خوش نام بتسدا که حرفه‌ای بودن خود را در عناوینش به طور کلی به صنعت بازی‌های رایانه‌ای ثابت کرده است، به تازگی در حساب رسمی خود در توییتر اعلام کرد که کار ضبط دیالوگ‌های بازی Fallout 4 به طور کلی به اتمام رسیده است. حال که کار ضبط دیالوگ‌های بازی Fallout 4 پس از سال‌ها به اتمام رسیده است، Fallout 4 در مجموع ۱۱۱,۰۰۰ خط دیالوگ دارد. به گفته بتسدا تعداد دیالوگ‌های بازی Fallout 4 در مجموع ، از ترکیب دیالوگ‌های بازی Skyrim و Fallout 3 بیشتر خواهد بود. این رقم و این مقایسه بسیار شگفت آور به نظر می‌رسد. علاوه بر گستردگی بسیار زیاد و قابل توجه تعداد دیالوگ‌های بازی Fallout 4، به گفته بتسدا سیستم XP و ارتقا سطح در بازی بسیار گسترده خواهد بود. گیم پلی بازی Fallout 4 نیز بیش از ۴۰۰ ساعت شما را سرگرم خواهد کرد.

نیم نگاه به بازی Fallout 4 | روزی روزگاری دنیا به پایان رسید را می‌توانید در وبسایت نکست فور گیم مطالعه نمایید. این نیم نگاه اطلاعاتی جامع در اختیار کسانی که علاقه‌مند به تجربه این عنوان هستند خواهد گذاشت.

Fallout 4 در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با اینکه بازی Fallout 4 در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس می‌باشد، اما هنوز حجمی که بازی برای نصب نیاز خواهد داشت مشخص نشده است.

نظر شما در رابطه با دیالوگ‌های بازی Fallout 4 چیست ؟‌ به نظر شما این رقم برای چنین بازی‌ای با چنین وسعتی تعجب برانگیز است ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید