تمام پیش خرید های هدست Oculus Rift تحویل مشتریان شدند

0

تمام پیش خرید های هدست Oculus Rift تحویل مشتریان شدند. در ادامه برای کسب اطلاعات دقیق با ما در نکست فور گیم همراه شوید.

در حال حاظر افرادی که سال گذشته ی میلادی، این هدست واقعیت مجازی را پیش خرید نموده بودند، لازم نیست دیگر زمان زیادی را صبر نمایند، چون شرکت آکولوس اعلام کرده است که این هدست ها به زودی به دست خریدارانشان خواهد رسید.

آکولوس امروز اعلام کرد که تمامی پیش خرید های هدست واقعیت مجازی ریفت را برای پیش خرید کنندگانش ارسال کرده است. هدست ۶۰۰ دلاری ریفت در ۲۸ام ماه مارس عرضه شده بود اما کمبود تولید سبب شد که بسیاری از خریداران زود هنگام این محصول مجبور باشند همانند دیگر مشتریان زیاد این شرکت، چند ماه دیگر را برای دریافت هدست واقعیت مجازی آکولوس ریفت منتظر بمانند و صبر کنند.

تمام پیش خرید های هدست Oculus Rift تحویل شد

آکولوس در سایت خود نوشت:

ما بابت تاخیر هایی که در عرضه ی این هدست واقعیت مجازی داشتیم، معذرت می خواهیم. ما مطمئنیم که بدون پشتیبانی شما، واقعیت مجازی در وضع کنونی خود نمی بود. از صبر شما در چند ماه گذشته بسیار سپاس گذاریم.

آکولوس همچنین این نکته را افزود که تمامی سفارشت جدید هدست واقعیت مجازی ریفت ظرف دو یا چهار روز کاری ارسال خواهند شد. این شرکت همچنین افزود که این محصول در خرده فروشی ها نیز به فروش خواهد رسید.

اگر شما هنوز قصد دارید قبل از خرید یکی از این هدست ها، آن را امتحان کنید، آکولوس در حال ارسال ۵۰۰ واحد از هدست واقعیت مجازی ریفت به فروشگاه های Best Buy و Microsoft است تا بتوانید آن را امتحان نمایید.

شرکت آکولوس که زیر مجموعه ی شرکت فیسبوک است، سازنده ی هدست واقعیت مجازی ریفت است که در نوع خود یکی از پیشروان این صنعت نو پا محسوب می شود. این هدست نزدیک به سه سال است که در حال توسعه می باشد و حال کم کم دارد به دست خریداران خود می رسد. بهتر است این را هم بدانید که بازی Dirt Rally از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift پشتیبانی می کند.

منبع: VentureBeat

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید