اکانت توییتر رئیس استودیو سازنده بازی Pokemon Go هک شد

0

اکانت توییتر رئیس استودیو سازنده بازی Pokemon Go هک شد. در ادامه برای کسب اطلاعات دقیق و کامل با نکست فور گیم همراه شوید.

Pokémon Go یک بازی ویدئویی در سبک واقعیت افزوده است که توسط شرکت  نیانتیک  و در سال ۲۰۱۶  در پلت‌فرم‌های آی‌اواس و اندروید منتشر شده‌است. شرکت نیانتیک این بازی را با همکاری شرکت شناخته شده نینتندو  ژاپن طراحی کرده است. پوکمون گو یک بازی رایگان است که البته میتوانید برای پیشرفت سریع‌تر در مراحل مختلف این بازی  پول پرداخت کنید.

اکانت توییتر رئیس استودیو سازنده بازی Pokemon Go هک شد

این بازی ۶ ژوئیه ۲۰۱۶  روانه بازار شد، و از همان اولین هفتهٔ عرضه به بازار توانست محبوبیت بسیار بالایی به دست آورد.

اخیرا در فضای مجازی اطفاقی افتاده که مردم از آن خوشحال نیستند و این اطفاق هک شدن اکانت رسمی توییتر رئیس بازی Pokémon Go جان هنک می باشد که مردم از این اطفاق به شدت ناراحت شدند.

اینطور که به نظر می رسد گروه Our Mine مسئولیت این هک را برعهده گرفته اند.

به گفته این گروه تنها هدف آنها از این هک نوشتن پستی راجب عرضه نشدن بازی در برزیل بوده است.

این گروه هکر هم چنین در سال ۲۰۱۶ مسئول بسیاری از هک های درجه بالا در پروفایل افراد مشهور می باشند که از جمله افراد هک شده می توان از رئیس توییتر نیز نام برد.

این تیم هکر هم چنین چندی پیش صفحه شخصی مارک زوکر برگ در پینترست و توییتر را نیز هک کردند.

از زمانی که که  این گروه هکر در مورد عدم حظور Pokémon Go در کشور برزیل برروی صفحه شخصی رئیس این بازی پستی منتشر کرده است جهار ساعت میگذرد اما هنوز هم خبری از عرضه این بازی در کشور برزیل نشده و گروه هکر به خواسته خود نرسیده اند.

نظر شما راجب کارهای اخیر این گروه هکر و هک کردن صفحات شخصی افراد مشهور چیست؟آیا این گروه می تواند با هک کردن به خاسته خود که عرضه این بازی در کشور برزیل است برسد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Kotaku

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید