مشکلات تکنولوژی واقعیت مجازی از زبان آقای Strauss Zelnick مدیر عامل Take-Two

0

مشکلات تکنولوژی واقعیت مجازی از زبان آقای Strauss Zelnick مدیر عامل Take-Two به تازگی بیان شده است. در حالی که راه اندازی تکنولوژی  واقعیت مجازی از اوایل سال میلادی جاری اتقاق افتاده است، بسیاری از مردم و مخاطبان منتظر انتشار بازی های زیاد و جدیدی بر اساس این تکنولوژی هستند؛ و همچنین سازندگان هم در حال ساخت بازی ها می باشند. حالا آقای Strauss Zelnick به عنوان مدیر عامل Take-Two صحبتی در باره ی تکنولوژی واقعیت مجازی و مشکلات آن کرده است. در ادامه با وبسایت نکست ۴ گیم همراه باشید.

آقای Strauss Zelnick صحبتی را در کنفرانس Cowen and Company Technology, Media & Telecom در باره ی واقعیت مجازی انجام داده است. او گفت:

این مسیر در حال حاضر بیش از حد گران است. هیچ بازازی در زمینه ی سرگرمی وجود ندارد یه یک دستگا ۲۰۰۰ دلاری را تنها برای یک اتاق به فروش برساند. من نمی دانم مردم چه فکری می توانند بکنند. شاید برخی افراد یک اتاق را تنها به سرگرمی خود اختصاص دهند اما این دور از واقعیت است. همچنین چیزی را در آمریکا نداریم.

آقای Strauss Zelnick اینگونه ادامه می دهد:

یک دستگاه سرگرمی ۳۰۰ دلاری نیاز به اتاقی اختصاصی ندارد. یک اتاق، یک صفحه نمایش، صندلی و کنترلر چیزی است که شما نیاز دارید. اما شما برای استفاده از واقعیت مجازی نیاز به یک فضای باز دارید تا حداقل به میز برخورد نکنید. نیازی به این مورد نیست.

در حالی که Strauss Zelnick می گوید دلیل بالا می تواند از اصلی ترین عوامل شکست واقعیت مجازی باشد؛ قیمت و فضای مورد نیاز برای استفاده از این وسیله یک نقطه ضعف بزرگ به حساب می آید. همچنین علاقه مندان به بازی های ویدیوئی افراد تنبلی هستند که علاقه دارند کنترلر در دست بگیرند و در گوشه ای بنشینند تا اینکه بایستند و شروع به حرکت کنند.

مشکلات تکنولوژی واقعیت مجازی از زبان آقای Strauss Zelnick مدیر عامل Take-Two vh جدی به نظر می رسند

Oculus Rift و HTC Vive هم اکنون در دسترس هستند؛ و PlayStation VR که ساخته ی سونی است اواخر سال عرضه می شود.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید