حالت بازی Star Wars Battlefront اول شخص است یا سوم شخص؟

0

این روز‌ها یکی از مسائلی که ذهن طرفدارن Star Wars را به خود مشغول کرده حالت نسخه‌ی جدید بازی است. مشخص نیست که حالت بازی Star Wars Battlefront چیست. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست ۴ گیم همراه شوید.

حالت بازی Star Wars Battlefront چیست؟

اول شخص، سوم شخص، یا مقداری از هردو؟ امروزه بازی‌های بسیاری کمی را می‌توانید در دنیا پیدا کنید که در آن بتوان حالت بازی را بین اول شخص بودن و سوم شخص بودن انتخاب کرد. همچنین این مقدار در بازی‌های چند نفره کمتر هم می‌شود. بازی Star Wars Battlefront در این زمینه جزو بازی‌ها نادر به حساب می‌آید.

این قابلیت مزایا و معایب خود را دارد. این که شما بتوانید با یک دکمه حالت بازی Star Wars Battlefront را تغییر دهید بسیار خوب است و همچنین برای کسانی که به حالت‌ها به صورت متناوب عادت کرده‌اند یک چالش محسوب می‌شود.

در ادامه ویدیویی از این موضوع برای شما قرار داده‌ایم:

دانلود ویدیو

در این ویدیوی نسبتاْ کوتاه که حدود ۴ دقیقه است موضوع حالت اول شخص و سوم شخص بازی Star Wars Battlefront مورد بررسی قرار گرفته است و شما می‌توانید این مسئله را بهتر لمس کنید.

همچنین این بازی در رایانه‌های شخصی نیازمند سیستمی بسیار قوی و گسترده است. شاید همین موضوع اول شخص بودن و سوم شخص بودن بازی هم برروی آن تاثیر گذاشته باشد. شما می‌توانید سیستم موردنیاز این بازی را در وبسایت ما مشاهده کنید. سیستم مورد نیاز بازی Star Wars Battlefront مشخص شد.

لازم به ذکر است یک باندل فوق‌العاده زیبای از Star Wars Battlefront برای PS4 ساخته شده است که خرید آن به کسانی که هنوز کنسول نسل هشتمی نگرفته‌اند پیشنهاد می‌شود. باندل Star Wars Battlefront کنسول PS4 برای XONE منتشر نمی‌شود.

نظر شما در مورد بازی Star Wars Battlefront چیست؟‌ آیا این بازی می‌تواند به یک عنوان پرطرفدار تبدیل شود؟

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید