حجم بازی Assassins Creed Syndicate در Xbox One بالای ۴۰GB است

0

حجم بازی Assassins Creed Syndicate در Xbox One برای نصب بیش از ۴۰GB است. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در این باره بدست آورید.

برای اینکه بتوانید بازی Assassins Creed Syndicate را بر روی Xbox One نصب کنید حداقل به ۴۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.

همانطور که می‌دانید فروشگاه مجازی ایکس باکس بازی‌ها را برای پیش‌فروش لیست می‌کند و همانجا هم حجم بازی‌ها مشخص می‌شود. حجم بازی Assassins Creed Syndicate در Xbox One هم از همانجا معلوم شد.

حجم Assassins Creed Unity هم پارسال همین اندازه بود و همچنین یک پچ با حجمی وحشتناک هم برای آن آشنا شد.

این بار بازی Assassins Creed به شهر لندن در سال ۱۸۶۸ می‌رود و روایت‌ها آن زمان را برای مخابان روایت می‌کند.

از حالا حجم بازی Assassins Creed Syndicate در Xbox One را بر روی کنسولتان خالی کنید تا امکان تجربه‌ی آن را داشته باشید

همچنین بازی Assassins Creed Syndicate در روز ۲۳ اکتبر منتشر خواهد شد و کمتر از یک ماه به انتشار آن برروی کنسول‌های نسل هشتمی مانده است. زیرا این بازی در پلتفرم PC با تاخیر مواجه شده است. انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC یک ماه پس از کنسول هاست. از حالا منتظر باید منتظر بررسی‌های این بازی باشیم تا ببینیم تا چه اندازه‌ای می‌تواند قوی عمال کند.

این اواخر هم اخبار زیاد و جزئیات بسیاری از بازی منتشر شده است. برای مثال یوبیسافت جزیئات جدید از ساخت و ساز در بازی Assassin’s Creed Syndicate را بیان کرد. و همچنین اطلاعات جدید از شخصیت های بازی Assassins Creed Syndicate در اختیار کاربران گذاشت.

نظر شما در مورد حجم بازی چیست؟ آیا فکر می‌کنید این بازی می‌تواند عظم شکوه گذشته‌اش را پس بگیرد و دوباره مخاطبان از دست رفته‌اش را راضی کند؟ در ادامه تظرات خود را با وبسایت نکست ۴ گیم در مورداین بازی به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید