حجم بازی COD Black Ops III برروی Xbox One اعلام شد

0

به تازگی مایکروسافت لیست را بروزرسانی کرده است و در آن اطلاعاتی مهم و حجم بازی COD Black Ops III را اعلام کرد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست ۴ گیم همراه شوید.

با توجه به اطلاعاتی که مایکروسافت منتشر کرده است، حجم بازی COD Black Ops III بر روی Xbox One برای دانلود ۴۵ گیگابایت است. اگر شما از کسانی هستید که می‌خواهید بازی COD Black Ops III را خریداری کنید فکر خالی گذاشتن ۴۵ گیگابایت بر روی کنسولتان باشید.

حجم بازی COD Black Ops III برای Xbox One در حدود ۴۵ گیگابایت است

باید به شما یادآوری کنم که دیگر چیزی تا انتشار بازی COD Black Ops III باقی نمانده است و حدود یک ماه دیگر این بازی منتشر می‌شود.

در بازی‌های مولتی‌پلتفرم امسال COD Black Ops III با رتبه‌ی ۹۸ درصدی در صدر برترین مولتی‌پلترفم هاست و پس از آن دو بازی Fallout 4 و Assassin Syndicate محصول کمپانی‌های بتسدا و یوبیسافت با رتبه‌ی ۹۵ درصدی قرار دارند. ناشر بازی COD Black Ops III هم اکتیویژن است. بازی‌هایی که ذکر کردیم برای PC، Xbox One و PS4 بزودی منتشر خواهند شد.

دیروز هم لیست آچیومنت‌های این بازی اعلام شد. لیست اچیومنت های بازی COD:Black Ops III منتشر شد. همچنین در چند وقت اخیر تریلرهای داستانی زیادی از این بازی برای مخاطبان منتشر شد تا آن‌ها بیشتر با داستان بازی آشنا شوند. تریلر داستانی Call Of Duty Black Ops III از یک داستان بی‌نقص خبر می‌دهد. امروز هم یک تریلر جدید از بخش داستای بازی COD Black Ops III منتشر شد.

نشر شما در مورد حجم این بازی چیست؟ آیا این روز حجم بازی‌ها کمی بالا نرفته است و با هاردی ۵۰۰ می‌توان پاسخگو بود؟ به هر حال این روز نسخه‌های ۱ ترابایتی کنسول‌های نسل هشتمی هم قرار است عرضه شود اما کاربران زیاد از کنسول‌های ۲۰۰ گیگابایتی استفاده می‌کنند. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamepur

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید