حجم بازی Fallout 4 برای Xbox One مشخص شد

0

بازی Fallout 4 از جمله عناوینی است که پس از معرفی دید‌های زیادی را به سوی خود کشانده است. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید تا از حجم بازی Fallout 4 بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، Xbox One با خبر شوید.

امروز و به تازگی طی یک خبر رسمی در وبسایت شرکت مایکروسافت حجم بازی Fallout 4 به کاربران و مخاطبان Xbox One اعلام شد. جالب است که این اواخر تعداد زیادی از بازی حجمشان اعلام می‌شود.

به گزارش رسمی فروشگاه Xbox One حجم بازی Fallout 4 تنها ۲۸٫۱۲ گیگابایت است. این نکته کمی عجیب به نظر می‌رسد زیرا شاهد هستیم که این روز‌ها حجم بازی‌ها با شیب نسبتاْ تندی رو به افزایش می‌رود.

اگر در یک نگاه،‌شروع به مقایسه بین حجم بازی Fallout 4 و بازی‌های دیگر کنیم می‌بینیم که بازی فوق‌العاده‌ای مانند Fallout 4 چظور می‌تواند حجمی اندک داشته باشد؟ این سوالیست که سازمدگان در جواب آن گفته‌اند که با استفاده از روش‌هایی هر چیزی را به شدت فشرده می‌کنند.

بنابراین حجم بازی Fallout 4 برای Xbox One تنها ۲۸٫۱۲ گیگابایت است

جالب است به شما بگویم که حتی دیالوگ‌های این بازی از Skyrim و Fallout 3 بیشتر است. تعداد دیالوگ‌های بازی Fallout 4 از مجموع دیالوگ‌های Skyrim و Fallout 3 بیشتر خواهد بود. همچنین بازی Fallout 4 دارای یک گیم‌پلی بسیار طولانیست که بیشتر از ۴۰۰ ساعت ادامه دارد. گیم پلی بازی Fallout 4 بالای ۴۰۰ ساعت شما را سرگرم می‌کند. با تمامی این‌ها حجم  این بازی بسیار پایین به نظر می‌زسد و بهتر است کمپانی‌های سازنده از سازندگان Fallout 4 یاد بگیرند.

مقاله‌ی جامع و مفیدی هم از این بازی در وبسایت ما موجود است که پیشنهاد می‌شود حتماْ آن را مورد مطالعه قرار دهید تا اطلاعات کثیری از آن بدست آورید. این مقاله نیم نگاه به بازی Fallout 4 | روزی روزگاری، دنیا به پایان رسید است.

نظرات خود را در رابطه با بازی Fallout 4 با ما در ادامه به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید