حجم بازی Forza Horizon 3 برای Windows 10 و Xbox One مشخص شد

0

حجم بازی Forza Horizon 3 برای Windows 10 و Xbox One مشخص شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با نکست فور گیم همراه شوید.

برند فورزا در این نسل تبدیل به عنوانی سالیانه برای Xbox One شده است‌، Forza Motorsport و Forza Horizon هر کدام به نوبت هر سال عرضه می‌شوند.

حجم بازی Forza Horizon 3 مشخص شد

و امسال نوبت Forza Horizon 3 است و حجم بازی به تازگی مشخص شده است و این طور که معلوم است بازی حجم زیادی را در بر می‌گیرد.

با این که امکان عرضه‌ ی Forza Motorsport 6 برای PC وجود دارد؛ اما Forza Horizon 3 قسمتی از برنامه ی Xbox Play Anywhere می‌باشد. به این معنا که شما با خرید نسخه ی دیجیتالی برای یکی از پلتفرم های خود میتوانید بازی را برای پلتفرمی دیگر خود نیز داشته باشید.

با وجود این ترکیب تازه از این به بعد جزئیات بازی ها از جمله حجم آن ها به صورت مشترک برای هردو پلتفرم در وبسایت مایکروسافت قابل مشاهده میباشد.

و به عنوان “حجم دانلود مشابه” (approximate download size) نمایش داده میشود.

طبق این لیست Forza Horizon 3 حجمی معادل ۴۶٫۳۴GB  – ۶۰GB خواهد داشت.

همون طور که میبینید فاصله حجمی بسیار زیاد است پس میتوان حدس زد یکی مربوط به نسخه ی کنسولی ودیگری مربوط به نسخه ی PC میباشد.

احتمال دارد که مایکروسافت با عرضه ی پچ حجم بازی را کاهش بدهد در غیر این صورت باید برای نصب بازی بر روی پلتفرم خود حجم قابل توجهی رو به آن اختصاص دهید.

Forza Horizon 3 در تاریخ ۲۷ سپتامبر برای Xbox One و Windows 10 عرضه خواهد شد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید