حجم بازی Rise of the Tomb Raider در Xbox One تنها ۲۰GB است

0

در طول روز اخبار گوناگونی از بازی‌ها منتشر می‌شود اما یکی از داغ‌ترین خبر‌ها امروزه مربوط به حجم بازی‌ها است. به تازگی نیز طی خبری جدید حجم بازی Rise of the Tomb Raider بر روی کنسول Xbox One مشخص شد. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید.

امروزه حجم بازی‌ها روز به روز در حال افزایش است و این موضوع از مشغله‌های فکری گیمرانی است که کنسول هایشان ۵۰۰ تا نهایتاْ ۱ ترابایت فضا دارد. اما بازی Rise of the Tomb Raider بر خلاف بازی‌های اخیر مانند Destiny و Batman Arkham Knight دارای حجمی نچندان زیاد است. طبق تصویری که منتشر شده است و شما در بالای خبر مشاهده می‌کنید حجم بازی Rise of the Tomb Raider در Xbox One تنها ۲۰.۴۷ گیگابایت است.

همه‌ی ما هم به لطف لیست فروشگاه Xbox Live از حجم بازی Rise of the Tomb Raider مطلع هستیم زیرا آنجا به وضوح به حجم این بازی اشاره کرده است. البته حجم بازی ها بسته به منطقه‌ی زندگی و ریجن بازی کمی تغییر می‌کند با این حساب ممکن است شاهد کمی بیشتر و یا کمتر شدن حجم بازی باشید اما باید به شما بگوییم که حجم حدودی بازی Rise of the Tomb Raider همین قدر است.

پس حجم بازی Rise of the Tomb Raider در Xbox One حدود ۲۰ گیگابایت است

بازی Rise of the Tomb Raider در ماه نوامبر برای Xbox One و Xbox 360 منتشر می‌شود و همچنین در تاریخی تامعلوم در ۲۰۱۶ هم برای PC و PS4 عرضه خواهد شد. بازی Rise Of The Tomb Raider در نوامبر ۲۰۱۶ برای PS4 عرضه می‌شود.

همچنین پیشنهاد می‌کنم با ما با مقایسه‌ گرافیگی بازی Rise of the Tomb Raider همراه باشید. این باعث می‌شود تا شما در انتخاب بازی بهترین عمل کنید.

همچنین در وبسایت نکست ۴ گیم مقاله‌ی مفیدی از این بازی با نام نیم نگاه به بازی Rise of The Tomb Raider | دختر بی‌باک موجود است که پیشنهاد می‌شود بخوانید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید