حجم بازی Uncharted The Nathan Drake Collection بالای ۴۴GB است

0

به تازگی در خبری اعلام شده است که حجم بازی Uncharted The Nathan Drake Collection بیشتر از ۴۴ گیگابایت است. در ادامه با ما در نکست ۴ گیم همراه شوید تا اطلاعات بیشتری بدست آورید.

اگر قصد دارید تا بازی Uncharted The Nathan Drake Collection را تجربه کنید، از حالا باید به شما بگوییم که حداقل ۴۴ گیگابایت فضای خالی برای تجربه‌ی این بازی در کنسول‌هایتان نیاز دارید.

با توجه به گزارش PSU، اگر شما قصد دارید تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری Uncharted را در ماه اکتبر بازی کنید باید فضای در حدود ۴۴٫۴۶GB در PS4 خود خالی داشته باشید.

پس از حالا ۴۴ گیگابایت فضا خالی کنید که حجم بازی Uncharted The Nathan Drake Collection بیش از ۴۴GB است

Uncharted The Nathan Drake Collection که ریمستر شده‌ی سه نسخه‌ی قبلی بازی با نام‌های Uncharted: Drake’s Fortune Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 3: Drake’s Deception است دارای بخش‌های جدیدی مانند Photo Mode و چیز‌های دیگر می‌باشد.

لازم به ذکر است بازی Uncharted The Nathan Drake Collection امکان استفاده از بتای بازی Uncharted 4 را در اختیار شما قرار می‌دهد. بازی Uncharetd 4 نیز چندی پیش تاخیر خورد و البته علت آن نیز معلوم شد. علت تاخیر در تاریخ انتشار Uncharted 4: A Thief’s End توسط Druckmann مشخص شد.

همچنین ما پیشنهاد عالی‌ای برای کسانی که هنوز کنسول نگرفته‌اند و نگران میزان حجم بازی‌ها و فضای هارد PS4 هستند داریم. شما می‌توانید باندل Uncharted The Nathan Drake Collection را در صورت امکان تهیه کنید. این باندل بسیار عالی است. دارای ۵۰۰ گیگابایت هارد داخلیست و یک نسخه از بازی Uncharted The Nathan Drake Collection را در خود دارد.

لازم به ذکر است بازی Uncharted The Nathan Drake Collection دارای پیشرفت‌های بسیاری بوده است. پیشنهاد می‌شود تا مقایسه‌ی بازی Uncharted The Nathan Drake Collection را با نسخه‌های نسل قبلی در سایت ما مشاهده کنید.

فکر می‌کنید حجم بازی Uncharted The Nathan Drake Collection معقولانه است؟ در ادامه نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

میتوانید نمرات بازی Uncharted The Nathan Drake Collection را مورد بررسی قرار دهید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید