دانلود آفیس بر روی موبایل‌های هوشمند از مرز ۱۰۰ میلیون بار گذشت

0

شرکت Microsoft نخستین بار در ژوئن سال ۲۰۱۳ آفیس را بر روی موبایل‌های اپل که مجهز به سیستم عامل ios هستند منتشر کرد. اما در ابتدا آفیس بر روی موبایل‌های آیفون زیاد مورد استقبال وقع نشد و نیاز به یک اشتراک‌گذاری بزرگتر بود. سپس تنها چند ماه بعد این برنامه را بر روی آیپد هم منتشر کرد و سپس به رایگان کردن آن بر روی سیستم عامل‌های iOS و Android پرداخت که این مورد سبب افزایش دانلود آن شد. در ادامه با Next4game همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره بدست آورید.

همانطور که گفته شد پس از رایگان کردن این برنامه دانلود آن بسیار افزایش یافت. به تازگی Satya Nadella مدیر عامل این شرکت اعلام کرد که تعداد دانلود آفیس بر روی گوشی‌های هوشمند از  ۱۰۰ میلیون بار هم تجاوز کرده است.

با وجود بالا بودن این رقم اما باز هم تعجب آور نیست زیرا ماهیت رایگان آن بسیاری از موارد را روشن می‌کند اما با تمام این تفاسیر این تعداد دانلود حاکی از تقاضای بالای این برنامه در سراسر دنیاست. Microsoft در سال‌های اخیر توانسته با انتشار برنامه‌های مختلفی مانند Skype، Outlook و Word بر روی سیستم عامل‌های ویندوز، iOS و Android محبوبیت زیادی به‌دست آورند و معمولا بین ۱۰۰ اپلیکیشن برتر App Store قرار گیرند. مایکروسافت به واسطه‌ی این برنامه‌های رایگان توانسته محبوبیت زیادی به‌دست آورد و باعث افزایش مشترکین Office 365 شود. همچنین این کمپانی گفته است که به موجب این اپلیکیشن‌ها، ۱۲.۴میلیون نفر به آن حق اشتراک می‌پردازند.

آیا برنامه آفیس را بر روی موبایل هوشمند خود استفاده می‌کنید؟

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا فکر می‌کنید این رقم برای دانلود آفیس بر روی موبایل‌های هوشمند پایین است؟ امروزه موبایل‌های هوشمند نقش اساسی در زندگی همه‌ی ما ایفا می‌کنند. آیا شما از آفیس بر روی موبایل خود استفاده می‌کنید؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید