Remedy دلیل طولانی شدن ساخت بازی Quantum Break را شرح می‌دهد

0

مدت زیادی است که Remedy در حال ساخت بازی Quantum Break است و در این راستا تلاش‌ها زیادی کرده‌اند. در ادامه با ما همراه شوید تا دلیل این همه وقت گذاشتن روی بازی را بدانید. با نکست ۴ گیم همراه شوید.

تاریخ انتشار بازی Quantum Break روز ۵ آوریل سال آینده است و مدت زیادی است که طرفداران صبوری کرده‌اند تا مزه‌ی این بازی انحصاری Xbox One را بچشند. در طول ساخت بازی Quantum Break بارها تاخیر خورده است و تاریخ انتشارش به تعویق افتاده است. در آخرین شماره از مجله‌ی Edge سم لیک سازنده‌ی خلاق این بازی که تجربه‌ی ساخت بازی Max Payne را هم دارد در مورد این تاخیر و طولانی شدن ساخت بازی Quantum Break توضیح داده است.

او در مورد دلیل طولانی شدن ساخت بازی Quantum Break می‌گوید:

خیلی چیزها بوده است. برای مثال فکر کردن بر روی بسیاری از چیزهای Quantum Break زیرا فن‌آوری‌ها  و ایده‌های بسیار نویی در این بازی وجود دارد. ما تا به حال با Xbox One کار نکرده‌ایم. ما باید داستانی نو، دنیایی نو و گیم‌پلی‌ای خلق کنیم و این نیازمند نمونه سازی‌های زیاد و کشف‌های بسیار است. چالش‌های زیادی در مقابل ما قرار دارد و ما باید با همه‌ی آن‌ها مواجه شویم و این زمان زیادی می‌خواهد و بله ما می‌خواهیم یک کار با کیفیت را ارائه دهیم و نمی خواهیم به توع خاصی از سازش بسنده کنیم و آن را تکرار کنیم.

این بدان معنا نیست که استودیو فنلاندی قابل به به دوبرابر کردن سرعت ساخت این بازی نمی‌باشد. سم لیک در مورد زمان ساخت بازی Max Payne می‌گوید:

من هنوز هم واقعاْ به بازی Max Payne 2 افتخار می‌کنم.

او افزود:

ما در ۱۸ جلایی به بازی Max Payne دادیم و برخی چیز ها را به آن افزودیم و بازی را به مرحله‌ی انتشار رساندیم. ولی ساخت یک بازی جدید با دنباله‌ی یک بازی تفاوت دارد.

پیشنهاد می‌کنم برای درک بهتر حس و حال این بازی، لیست بازی گران بازی Quantum Break را مطالعه کنید و باکس آرت بازی Quantum Break را هم ببینید.

منبع: Gamesradar

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید