دموی بازی TLOFZ: Breath of the Wild به نمایشگاه EB Games می آید

0

خبری خوب برای گیمران استرالیایی. دموی بازی TLFZ: Breath of the Wild به نمایشگاه EB Games استرالیا می آید.این دموی بازی TLFZ: Breath of the Wild تنها برای تعداد محدودی در دسترس خواهد بود،با نکست فور گیم همراه باشید.

Nintendo Australia به تازگی در وبسایتش اعلام کرده تعدادی از مردم در نمایشگاه EB Games شانس این را خواهند داشت که دموی بازی TLFZ: Breath of the Wild را برروی WiiU تجربه کنند.این دمو نیز قبلا در E3 امسال نشان داده شده بود.
همانطور که گفته شد در این رویداد سه روزه تنها عده محدودی می توانند دموی بازی TLFZ: Breath of the Wild را تجربه کنند.شما باید Play Pass داشته باشید تا بتوانید بازی را تجربه کنید که برنده شدن یکی از آنها هم چند راه وجود دارد.یکی از این راه ها این است که نشان دهید تا چه اندازه طرفدار بزرگی برای Zelda هستید.شما می توانید با یک عکس یا ویدئو و یا لینک میزان این طرفداری را نشان دهید.

شما می توانید در این زمینه خلاقیت به خرج دهید هرچند فایل هایی که ارسال می شوند نباید بیشتر از ۵ مگ حجم داشته باشند.این رقابت برای برنده شدن Play Pass در نهم سپتامبر به پایان می رسد.از این لینک برای شرکت استفاده کنید.
راه دیگر موجود برای برنده شدن Play Pass حضور در مسابقه عکاسی صفحه The Legend of Zelda در اینستاگرام است.جزییات بیشتری نیز قرار است دراین مورد کمی دیرتر منتشر شود.
راه آخر،حضور در مسابقه کاس پلی Zelda است که در خود نمایشگاه،در غرفه نینتندو برگزار می شود.برای اطلاعات بیشتر به وبسایت مراجعه نمایید.
نمایشگاه EB Games از تاریخ ۳۰ سپتامبر تا ۲ اکتبر در سیدنی استرالیا برقرار خواهد بود.نظر شما در مورد تجربه ی دموی بازی TLFZ: Breath of the Wild در طول نمایشگاه EB Games چیست؟

منبع: Segmentnext

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید