دموی قابل بازی Forza Motorsport 6 هم‌اکنون برای Xbox One در دسترس است

0

دموی قابل بازی Forza Motorsport 6 امروز، منتشر شد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر، با نکست فور گیم همراه باشید.

دموی قابل بازی Forza Motorsport 6 حجمی معادل ۱۲.۶۷ گیگابایت دارد

مایکروسافت امروز دموی قابل بازی Forza Motorsport 6 را برای آمریکای شمالی و اروپا منتشر کرد. دمو قابل بازی Forza Motorport 6 حجمی معادل ۱۲.۶۷ گیگابایت دارد و از امروز در دسترس تمامی دارندگان کنسول ایکس باکس وان به صورت رایگان قرار گرفته است. نسخه اصلی بازی که قرار است در تاریخ ۱۵ سپتامبر منتشر شود ، دارای ۴۶۰ اتومبیل می‌باشد. این رقم بیشترین تعداد اتومبیل در تاریخ سری بازی‌های Forza به شمار می‌آید. در این دموی قابل بازی شما می‌توانید با گلچینی کوچک از ۴۶۰ اتومبیل Forza Motorsport 6، بازی کنید. دموی قابل بازی Forza Motorsport 6 به شما امکان رانندگی در شب و هوای بارانی می‌دهد. این دمو همانند بازی اصلی با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود که به خودی خود می‌تواند ، نیمچه تجربه‌ کاملی از نسخه اصلی بازی باشد.

نسخه کامل بازی Forza Motorsport 6 در تاریخ ۱۵ سپتامبر در آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۸ سپتامبر در اروپا منتشر خواهد شد. کسانی که نسخه ۱۰۰ دلاری بازی را خریداری کرده‌اند ، می‌توانند بازی را ۵ روز زودتر از انتشار جهانی تجربه نمایند.

اگر از جمله گیمرهایی هستید که به اچیومنت‌های بازی، حسابی اهمیت می‌دهید ، می‌توانید لیست اچیومنت‌های Forza Motorsport 6 را که مدتی پیش منتشر شده است را مشاهده کنید.

همچنین به تازگی ۱۰ اتومبیل جدید برای بازی Forza Motorsport 6 معرفی شد که لیست ۴۶۰ اتومبیل بازی را تکمیل کرده است.

نظر شما در رابطه با دموی قابل بازی Forza Motorsport 6 چیست ؟‌ آیا قصد تجربه این دمو قابل بازی را ، ۱۵ روز قبل از انتشار رسمی بازی دارید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید