رامین جوادی سازنده موسیقی متن بازی Gears of War 4 خواهد بود

0

رامین جوادی سازنده موسیقی متن بازی Gears of War 4 خواهد بود. رامین جوادی هموطن مقیم آلمان نوازنده موسیقی متن بازی Gears of War 4 خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

اقای رامین جوادی که یکی از نوازندگان موسیقی مشهور می باشد قرار است نوازنده موسیقی های متن بازی Gears of War 4 باشد.

رامین جوادی سازنده موسیقی متن بازی Gears of War 4 خواهد بود

این هموطن مقیم آلمان تا کنون موسیقی متن بازی هایی همچون Medal of honor 2010،System Shock 2، سریال های معروفی همچون Game of Thrones و فیلم های سینمایی مانند فیلم Warcraft،Iron man،Pacific Rim را نواخته است قرار است تا در همکاری با مایکروسافت موسیقی های متن بازی Gears of War 4 را بسازد.

اقای رامین جوادی در مورد اینکه دوست دارد چگونه احساسات را با موسیقی به بازیکنان منتقل کند صحبت کرده است.

شرکت مایکروسافت نسخه Unlimited بازی Gears of war را برای Xbox one منتشر کرده است و همچنین چهارمین نسخه بازی قرار است تا در پاییز امسال منتشر شود.

چند وقت پیش بود که ما تریلر جدیدی از بازی Gears of War 4 را مشاهده کردیم و در این تریلر ما مارکوس فنیکس را دیدیم اما سازندگان اعلام کرده اند که شخصیت مارکوس فنیکس در بازی Gears of War 4 قابل بازی خواهد بود شما می توانید اطلاعات تکمیلی مربوط به حضور مارکوس فنیکس در بازی Gears of War 4 را بخوانید کنید. Marcus Fenix در بخش داستانی Gears Of War 4 قابل بازی نخواهد بود.

همچنین شما می توانید تریلر بازی را که در آن شخصیت های بازی با یکسری ربات می جنگیدند را تماشا کنید( تریلر جدید بازی Gears of War 4 منتشر شد). در این تریلر ما شاهد شخصیت های اصلی بازی هستیم که در حال خارج شدن از عمارت فنیکس هستند در این تریلر شخصیت های اصلی بازی با ربات هایی به نام Deebe می جنگند شخصیت های اصلی بازی قصد دارند تا با راهنمایی مارکوس فنیکس از عمارت فنیکس خارج شوند.هنوز معلوم نیست که این ربات ها برای چه کسی کار می کردند و هدفشان چه بود اما نحوه کار این ربات ها به همراه یکسری اطلاعات دیگر در مورد این ربات ها منتشر شده است.

نظرات خود را در رابطه با این خبر با ما در اشتراک بگذارید.

منبع: vg247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید