هیچ برنامه‌ای برای ساخت ادامه‌ی بازی DriveClub وجود ندارد

0

به گفته‌ی آقای یوشیدا رئیس تمامی استودیو‌های سونی در کل جهان هیچ برنامه‌ای برای ادامه‌ی بازی DriveClub وجود ندارد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست ۴ گیم همراه شوید.

با وجود و قبول این واقعیت که بازی DriveClub در زمان با سرور‌های بدی راه‌اندازی شد اما توانست چیزی در حدود ۲ میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد.

در صحبتی که وبسایت یوروگیمر با رئیس کل استودیو‌های سونی در جهان، آقای یوشیدا داشته است، ایشان گفته است که سبک رانندگی بسیار دشوار است و تیم نیازمند دیدی بسیار وسیع برای ادامه این سری می‌باشد.

ایشان در مورد ادامه‌ی بازی DriveClub اینگونه گفتند:

در حال حاضر کا در بازار بازی‌های رانندگی بسیار دشوار است. تیم ما نیازمند پیدا کردن یک زاویه دید بزرگ برای ادامه‌ی این مسابقه است و نیازمند یک بازی مسابق‌ای جدید است اگر ما به عنوان مسابقه‌ای دیگری نگاه کنیم. زمانی که ایده‌های خلاقانه که همه چیز است بدست آمد به طوری که دورنمایی روشن داشته باشد من به دنبال آن خواهم رفت.

دو بازی Forza Motorsport 6 و Forza Horizon 2 از عناوین بزرگ و محبوب اخیر Xbox One در ژانر ریسینگ هستند که بازخورد‌های مثبتی داشته‌اند. آیا شما فکر نمی‌کنید که سونی هم نیازمند یک بازی ریسینگ بزرگ است؟

یوشیدا این اواخر مصاحبه‌های زیادی انجام می‌دهد. یکی از آن‌ها نیز در مورد دیگر عنوان ریسینگ انحصاری سونی یعنی Gran Turismo بوده است. یوشیدا هیجان خود را نسبت به پشتیبانی Playstation VR از بازی Gran Turismo بی نهایت خواند. همچنین او علاقه‌ای زیادی به نسخه‌ی بعدی The Last of US دارد. یوشیدا علاقه شدیدی به ساخت نسخه جدید The Last Of Us دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا باید صحبت‌های آقای یوشیدا را جدی بگیریم و روی آن‌ها حساب باز کنیم؟ آیا واقعاْ برنامه‌ای برای ادامه‌ی بازی DriveClub وچود ندارد. نطرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Segmentnext

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید