سازنده ی بازی Metro در حال کار بر روی عنوان تازه ای است

0

 سازنده ی بازی Metro  یعنی استدیوی ۴A Games تیزر بسیار هیجان انگیزی را در صفحه ی فیسبوک خود منتشر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

سازنده ی دو عنوان Metro 2033 و Metro: Last Light درباره ی پروژه ی بعدی خود بسیار سکوت کرده و خبری را به بیرون درز نداده است. بسیاری از افراد احتمال می دهند که پروژه ی بعدی این استدیو نیز مربوط به فرانچایز مترو خواهد بود. امیدواریم که این چنین باشد. این استدیوی سازنده ی بازی Metro پستی را در صفحه ی فیسبوک خود منتشر کرده است که هواداران این استدیو را بسیار هیجان زده کرده است.

هواداران استدیوی ۴A Games و عنوان اخیر این استدیو، یعنی بازی Metro: Last Night سعی دارند تا پستی را که این استدیو در صفحه ی فیسبوک خود منتشر کرده، تشریح کنند. به نظر می رسد که این عکس تنها یک عکس پاناروما است که به هواداران نمایی از کارمندان استدیوی ۴A Games را در مالت می دهد. هر چند اگر شما کمی دقیق تر به عکس نگاه کنید می توانید یک شمارنده ی معکوس را بر روی دیوار ببینید که در حال نمایش از یک تلویزیون است. با در نظر گرفتن این که این عکس دو روز پیش منتشر شده است، ما ۳۱ روز با آنچه که قرار است این استدیو فاش کند فاصله داریم. صفحه نمایشگر های درون عکس خود داستان بلندی درون خود دارند و به نظر می رسد که فضایی شبیه فضای مترو هستند و هواداران به همین علت بسیار درباره ی این بازی کنجکاو شده اند.

تنها کاری که ما فعلا می توانیم انجام دهیم این است که ۳۱ روز صبر کنیم و ببینیم که استدیوی سازنده ی بازی Metro چه برای هواداران خود هدیه خواهد آورد و چه عنوانی را معرفی خواهد کرد. ما هم امیدواریم تا این بازی سومین عنوان در فرانچایز مترو باشد. بازی های Metro: Last Light Redux و Metro 2033 Redux هم اکنون برای پلتفرم های رایانه های شخصی . کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس می باشد.

نظر شما درباره ی ساخته ی جدید این استدیو چیست؟ به نظر شما این بازی در چه سبکی خواهد بود؟ آیا این بازی ادامه ای بر فرانچایز مترو است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Attack of the Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید