با شرکت سالی تیم کارگزار تورهای ارمنستان و خدمات کشور ارمنستان آشنا شوید

0

شرکت سالی تیم کارگزار تور های ارمنستان است. این شرکت که انواع تور های کشور ارمنستان را ارائه می‌کند یکی از کارگزاران نمونه است. در ادامه در نکست فور گیم بیشتر شما را با سالی تیم آشنا می‌کنیم.

در باره‌ی شرکت سالی تیم، کارگزار نمونه‌ی خدمات ارمنستان:

شرکت سالی تیم واقع در شهر زیبای ایروان در کشور ارمنستان در بازه زمانی فعالیت خود توانسته است با ارائه بی نظیرترین خدمات و بدون هیچ کم وکاستی رضایت مسافران وآژانس های محترم همکار را جلب نماید و در این صنعت پر بازده جهانی از رقبا پیشی بگیرد. سالی تیم در تمام مراحل کیفیت بالا، قیمت های مناسب و رضایتمندی مسافران را سرلوحه اصلی امور خویش قرار داده است و با گماردن پرسنلی زبده و کارشناس این مهم را به سوی چشم انداز جهانی و افقی روشن سوق داده است و همچنین با در نظر گرفتن و رعایت استانداردهای جهانی پیشرفت چشمگیر و جایگاه والایی در این عرصه کسب نموده است وهم  اکنون توانسته یکی از معروفترین کارگزارهای رسمی و معتبر کشور ارمنستان باشد. پرسنل سالی تیم همه دارای تحصیلات عالیه و مرتبط با کار، کاردان و مسلط به چند زبان هستند، همچنین با رویی گشاده اماده خدمت رسانی و پشتیبانی ۲۴ ساعته از مسافران و اژانس های محترم میباشند.

 

برگزار کننده تورهای هوایی و زمینی برای کشور ارمنستان:

تورهای هوایی یه تمامی نقاط دنیا به همراه خدماتی چون ترانسفر ،اقامت با صبحانه ،سیم کارت و بیمه مسافرتی

تورهای زمینی گروهی به همراه خدماتی شامل سیم کارت، بیمه مسافرتی، اقامت با صبحانه، هر روز گشت به همراه نهار رایگان

اخذ اقامت کشور ارمنستان از چند روش مختلف:

  1. اخذ اقامت از دانشجویی
  2. اخذ اقامت از طریق استخدام
  3. اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

 

شرکت سالی تیم تمامی فعالیت های مربوط و لازمه برای اخذ اقامت ارمنستان را انجام می‌دهد.

شما هم عاشق نحصیل در خارج از کشور هستید؟

بسیاری از ما علاقه به تصحیل در خارج از ایران داریم. در کشور ارمنستان دانشگاه های بسیاری عالی وجود دارد. برای مثال رشته‌ی دندان‌پزشکی بسیار در این کشور علاقه مند دارد. مطمئنا تحصل در کشور ارمنستان یک انتخاب بسیار عالی است.

اگر این مطلب نظر شما را جلب کرده حتما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم تا شما هم با استفاده از سالی تیم تجربه‌ی بسیار خوبی را از سفر به این کشور همسایه داشته باشید و بتوانید لذت خوبی ببرید.

در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید از ما چه انتظاراتی دارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید