سونی از واکنش‌ها به بازی Until Dawn از سوی مخاطبان شگفت‌زده است

0

ظاهراْ کمپانی بزرگ سونی از واکنش‌ها به بازی Until Dawn که اغلب هم مثبت بوده است بسیار شگفت‌زده شده است. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید تا از جزئیات این موضوع با خبر شوید.

بازی Until Dawn یک پروژه‌ی موفق برای سونی بوده استِ این موضوع را یوشیدا مدیر این کمپانی تایید می‌کند و حتی می‌گوید که ژانر دارم تعاملی می‌تواند آینده دارد باشد.

در مصاحبه‌ای که یوشیدا با Eurogamer در طول نمایشگاه EGX 2015 داشت،‌ اعتراف کرد که از واکنش‌ها به بازی Until Dawn بسیار متعجب بوده است و این همه واکنش مثبت برای او کمی عجیب بوده است. همچنین اعلام کرد که توانستند سود زیادی را قبل از خرید مربوز به تعطیلات کریسمس بدست آورند.

او در مورد واکنش‌ها به بازی Until Dawn می‌گوید:

ما از واکنش مثبت مردم بسیار خوشحال شدیم، به خصوص با دیدن کسانی که ویدیوی خود را در یوتیوب به اشتراک گذاشته بودند. این بسیار سرگرم کننده است که شما بازی کردن مردم را حتی پس از اتمام بازی تماشا کنید زیرا انتخاب‌های آن‌ها در بازی با شما متفاوت است.

من از شرایط و استقبالی که از بازی شد بسیار خوشحالم. من فکر می‌کنم همه از واکنش‌ها به بازی Until Dawn که بسیار مثبت بود متعجب شدند. چیزی که واقعاْ برای آینده از بازی باقی ماند ژانر دارم تعاملی است. ما از طرفداران این سبک هستیم.  این سبک می‌تواند با مخاطبان به صورت گسترده‌ای سخن بگوید. شما حتماْ لازم نیست در Until Dawn به خوبی بازی کنید. شما می‌توانید به مشاهده‌ی بازی کردن دوستتانن بپردازید.

ما معتقدیم ژانر درام تعاملی گامی گسترده در گسترش مخاطبان کنسول ها خواهد بود.

واکنش‌ها به بازی Until Dawn تا کنون از سوی مخاطبان بسیار خوب بوده است اما بازی از منتقدان نمرات خوبی دریافت نکرده است. لیست نمرات بازی Until Dawn منتشر شد. البته بازی در کشور ژاپن دچار سانسور زیادی شده است. بیشترین سانسور بازی Until Dawn در ژاپن انجام شده است.

پیشنهاد می‌شود مقاله‌ی بررسی بازی Until Dawn | خانه‌ای در جَنگل را بخوانید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید