صحبت‌های توسعه دهنده‌ی بازی A Way Out در مورد PS4 را بخوانید

0

آقای جوزف فارس سرپرست توسعه دهنده بازی A Way Out به پر شور و شوق بودن و رک بودن معروف است. نمایش او نیز در مراسم EA’s E3 2017 از نمایش های برجسته بود. با صحبت‌های توسعه دهنده‌ی بازی A Way Out در مورد PS4 در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید.

آقای فارس در گفت و گو خود با سایت ENGADGET کفت:

قدرت PS4 آنقدر ها هم زیاد نیست…

واقعا مشخص نیست چه چیزی باعث شد که آقای Fares در مورد قدرت کنسول صحبت کند اما او احساس می کند کنسول های بازی آنطور که باید قوی نیستند.

شما می خواهید حقیقت رو بدونید؟ این دستگاه(PS4) به اون شدت توانمند نیست که فکر می کنید. این کثل یک کامپیوتر شخصی ۵ ساله است… اگر کنسول های الان به اندازه PC قوی بودند ما شاهد بازی متفاوت تری بودیم.بیشتر کار توسعه دهنده ها الان  این است که روی دستگاه ها کار انجام بدهند.

آقای فارس یقینا هدفی از این صحبت ها دارد.داریم به چهارمین سالگرد عرضه کنسول PS4 نزدیک میشیم، گرچه سن کنسول رو در نظر نگیریم اما در این باره زیاد بحث میشود که CPU های بکار رفته در کنسول ها خیلی قوی نیستند. حتی Xbox One X که قدرتمند ترین کنسول حال حاضر است از نسخه کم و بیش به روز شده CPU های Xbox one ،PS4 و PS4 pro در آن استفاده شده است.

البته این بدان معنا نیست که توسعه دهندگان کار مفیدی انجام نمیدهند اما فرض اینکه که کنسول ها رایانه هایی قدرتمند هستند کمی نادرست است.

نظر شما در مورد صحبت‌های توسعه دهنده‌ی بازی A Way Out در مورد PS4 چیست؟

 

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید