صحبت های کارگردان بازی God of War در مورد سیستم مبارزات

0

صحبت های کارگردان بازی God of War در مورد سیستم مبارزات منتشر شد. نسخه ی جدید God OF War جز یکی از بازی هایی بود که هنگام معرفی در مراسم  ۲۰۱۶ E3 بسیار جنجال بر پا کرد وهنوز در مورد آن بحث می‌شود. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید.

کارگردان بازی این هفته به تازگی در توییتر خود در مورد بازی صحبت هایی انجام داد.

صحبت های کارگردان بازی God of War در مورد سیستم مبارزات

کارگردان بازی آقای  Cory Balrog یکی از اشخاصی است که به صورت خیلی فعال در توییتر به سوالات مردم در مورد بازی پاسخ م‌یدهد. کارگردان بازی در مورد سیستم مبارزات بازی احساس راضی کننده و خوشحال کننده ای داشته است.

او بیان کرده است که بازی هنوز دارای مبارزات سریع خواهد بود. او همچنین گفت :

سیستم مبارزات بازی قرار است به اندازه ی زیادی در هنگام بازی راضی کننده باشد.

اگر از آنچه در مراسم E3 مشاهده کردید خوشتان نیامده است آقای بالروگ اشاره کرده است که سیستم مبارزات بازی به شدت آزمایش شده و تغییر یافته تا زمانی که بازی برای عرضه مناسب باشد.

از لحاظ توسعه ی بازی به نظر میرسد تیم سازنده به شدت در مورد بازی تلاش میکنند و شب های طولانی را به ساخت بازی مشغول هستند. به طوریکه که آقای بالروگ گفت است که اخیرا خیلی نخوابیده است. و این که امر خیلی مهمی است تا بازی را بدون تاخیر های طولانی در زمان مناسب به اتمام برسانیم.

انتظار میرود که بازی در پاییز ۲۰۱۷ منتشر شود.

خوشبختانه این تاریخ اصلی عرضه بازی میباشد و قرار نیست مانند بازی های دیگر انحصاری سونی مانند آنچارتد که در پاییز ۲۰۱۵ عرضه نشد و هم چنین Gran Turismo Sport که تا اوایل ۲۰۱۷ تاخیر خورد؛ به تاخیر بیافتد.

نظر شما در مورد این سخنان چیست؟ آیا به ای بازی امیدوارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید