عنوان Witcher 3 بزرگترین نقشه را در بین بازی ها تا به امروز دارد

0

بدون شک عنوان Witcher 3 در زمینه‌ی گستردگی محیط حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد. نقشه‌ی این بازی توانسته از بسیاری از بازی های بزرگ دیگر بسیار بزرگتر باشد به طوری که اگر نقشه های دو بازی بزرک Far Cry 4 و GTA V را برروی هم قرار دهیم، به اندازه ای دست پیدا می‌کنیم که می‌توان آن را با نقشه‌ی جهان عنوان Witcher 3 هم اندازه بدانیم. در ادامه با Next4game همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در مور نقشه ی عنوان Witcher 3 بدست آورید.

فقط کافی است یک بار بدون توجه به HUD بازی و یا همان نقشه‌ی کوچک در گوشه‌ی صفحه بازی به بازی کردن بپردازید تا پس از گم شدن در دنیای عظیم و پهناور این بازی، به این نتیجه برسید که عنوان Witcher 3 بزرگترین نقشه‌ی ممکن تا به امروز را دارد.

از طرفی دیگر نقشه‌ی این بازی ۳٫۵ برابر بزرگتر از نقشه‌ی بازی Skyrim و ۳ برابر بزرگتر از نقشه‌ی Far Cry 4 و ۱٫۵ برابر بزرگتر از نقشه‌ی GTA V و ۳٫۳ برابر بزرگتر از نقشه‌ی بازی Red Dead Redemption است که واقعا چشمگیر و حائز اهمیت به نظر می‌رسد. از طرفی دیگر نیز با توجه به زیاد بودن گستردگی محیط نباید فکر کنید که تنها از نظر اندازه به آن بها داده شده و به هیچ وجه دارای آزادی عمل نیست و به نوعی تنها شبیه به یک دشت بزرگ و توخالی است. بلکه در جای جای محیط عنوان Witcher 3 می‌توانید ماجراجویی های جدیدی رقم بزنید و به تجربیات جدیدی دست پیدا کنید که پیش از این در هیچ بازی دیگری نظیر آن را تجربه نکرده اید.

شما می توانید بخشی از گیم پلی این بازی را که به کاوش ر این نقشه ی وسیع پرداخته در وبسایت ما مشاهده کنید. گیم پلی Witcher 3 را از اینجا دریافت و مشاهده کنید.

شما نقشه ی عنوان Witcher 3 را چگونه ارزیابی می کنید؟

نظر شما در مورد نقشه ی عنوان Wicher 3 چیست؟ آیا آن را پسندیده اید؟ عنوان Witcher 3 هم اکنون برروی پلتفرم های PS4, Xbox One و کامپیوتر های شخصی در دسترس است و می‌توانید آن را تجربه کنید.

شما می توانید بررسی کاملی از عنوان Witcher 3 را در نکست ۴ گیم با نام بررسی بازی Witcher 3 | بازنشستگی گرگ سپید مطالعه فرمایید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید