فروش بازی Soma در ده روز اول ۹۲۰۰۰ نسخه بوده است

0

طبق گزاش‌ها بازی Soma تا کنون فروش بسیار خوبی داشته است. این بازی که در ژانر وحشت است بسیاری به آن خورده‌ی مسخره و آبکی بودن را گرفته‌اند. با این حال، فروش بازی Soma در ده روز اول ۹۲۰۰۰ نسخه بوده است. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید.

فروش بازی Soma در ده روز اول ۹۲۰۰۰ عدد بوده است ولی در روزی که این آمار گرفته می‌شد ۲۰۰۰ نسخه‌ی دیگر هم به فروش رسیده و به نظر می‌رسد تا آخر ماه این بازی بالای ۱۰۰۰۰۰ نسخه بفروشد.

در گزارشی که مربوط به فروش بازی Soma می‌شود، اینطور نوشته شده:

هزینه‌ای که ما برای ساخت این بازی کردیم چیزی در حدود ۳ برابر فروش ما تا به الان بوده است. اما باتوجه به اینکه زمان انجام این پروژه ۵ سال بوده است ما هیچ نگرانی‌ای نداریم.یکی از مزایای اینکه اعضا بر روی پروژه سرمایه گذاشته‌اند این است که کل سود فروش به حساب خود ما واریز می‌شود. بنابراین ما از پولی که وارد حسابمان می‌شود برای انجام پروژه‌های آینده استفاده خواهیم کرد. بنابراین ما تا زمان بازگشت سرمایه‌ی اولیه‌ی زیر هیچ فشاری نیستیم. ما الان هم درآمد کافی را بدست آورده‌ایم.

بازی Soma اولین نسخه‌ی کمپانی Frictional است که با کرک کردن مواجه نشده و تا کنون فروش بسیار خوبی داشته است.

این دلگرم کننده است که Frictional به عنوان یک شرکت بازی سازی می‌تواند کسب درآمد کند و مخارج خود را تامین کند و همچنان بازی‌های ترسناک بسازد. در ادامه‌ی گزارش می‌نویسد که درآمد حاصل از فروش بازی Soma می‌تواند تا حدود ۲ سال مخارج شرکت را تامین کند.

بسیاری از منتقدان در بررسی بازی Soma به آن لقب شاهکار را داده اند که با این حساب می‌‌توان گفت این بازی مورد توجه خاص منتقدان قرار گرفته است.

نظر شما در این مورد چیست؟ در ادامه نظرات خود را در مورد بازی Soma با وبسایت نکست ۴ گیم به اشتراک بگذارید.

منبع: PC Gamer

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید