فروش بازی The Witcher 3 به بیش از ۶ میلیون نسخه رسید

0

شرکت «CD Projoekt»، ناشر و سازنده سری ویچر، در خبری اعلام کرد که رقم فروش بازی The Witcher 3 از ۶ میلیون کپی نیز گذشته است. با نکست فور گیم همراه باشید.

امروز ناشر سری بازی های ویچر با اعلام اینکه فروش بازی The Witcher 3 رقم ۶ میلیون نسخه را رد کرده است، گفت که این شرکت برای این عنوان حدود ۵۳ میلیون یورو سرمایه گذاری کرده است. رقم دقیق فروش بازی The Witcher 3 بالغ بر ۶,۰۱۴,۵۷۶ نسخه اعلام شده و این شرکت در ۴ ماه، ۴۱ میلیون یورو فقط از طریق فروش بازی The Witcher 3 سود کرده است.

با این مقدار فروش بازی The Witcher 3 میتوان گفت بازی بسیار موفق عمل کرده است.

بازی Witcher 3 در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۵ برای ۳ پلتفرم رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد و توانست نقدها و نمرات خوبی را کسب کند. فروش بازی هم تاکنون خوب بوده و نشان از یک بازی خوب و موفق میدهد که این بازی، بزرگترین نقشه را در بین بازیها نیز دارد. تاکنون شرکت سازنده بازی یعنی «CD Projekt RED»، برای بازی The Witcher 3، به رایگان، ۱۶ DLC عرضه کرده است. علاوه بر این ها، سازندگان مادکیت این بازی را نیز عرضه کرده اند که باعث متنوع شدن هرچه بیشتر این بازی میشود. همچنین دو بسته الحاقی برای این بازی با نام های «Heart of Stone» و «Blood & Wine» در حال ساخت اند و در تاریخ های نامشخصی عرضه خواهند شد.

آقای «ادام بادوسکی»، رئیس شرکت CDP با ارسال نامه ای سرگشاده به طرفداران، از حمایت آنان تشکر کرد که قسمتی از این نامه را در زیر میتوانید مطالعه کنید:

گیمر ها سلام!

زمان به سرعت در حال سپری شدن است. این چند ماهی که از زمان انتشار بازی Witcher 3 میگذرد، خیلی سریع سپری شد و ما در این مدت، به شدت تلاش میکردیم تا محتواهای جدید برای بازی خلق کنیم، ایرادات و اشکالات را رفع کنیم و این بازی را قویتر از قبل کنیم. ما در جلسه خود با سهامداران این شرکت، به این نتیجه رسیدیم که میزان فروش بازی The Witcher 3 را امروز اعلام کنیم و باید بگویم، رقم فروش بازی The Witcher 3 از ۶ میلیون نسخه گذشته است. البته نگران نباشید! من اینجا نیستم که راجع به مسائل اقتصادی و سود و زیان شرکتم با شما صحبت کنم. فقط میخواستم بگویم که این مقدار فروش، چقدر برای ما بازیسازان مهم است. شاید یک نفر فکر کند که ۶ میلیون نسخه فروش، برای ما ۶ میلیون خوشحالی به همراه دارد. بله همینطور است و ما الآن ۶ میلیون دلیل برای خوشحال بودن داریم؛ اما این مقدار فروش، همانقدر که باعث خوشحالی ما میشود، برای ما مسئولیت هم به همراه دارد. همه اینها، هم این مقدار فروش، هم نقدهایی که از بازی تعریف کرده اند، هم نمرات خوب و عالی و هم حمایت طرفداران برای ما به معنی آن هستند که یک بازی عالی ساخته ایم. ولی ما همچنان راه درازی پیش روی خود داریم که باید طی شوند. بله، فروش بازی The Witcher 3 از ۶ میلیون نسخه هم گذشته، اما کار ما فقط به فروش مربوط نمیشود. اگر بازی های ما را یک گالری از تصویر و موسیقی و متن تصور کنید، شما بازیکنان، بازدیدکنندگان این گالری خواهید بود و هیچ چیز برای یک هنرمند، شیرین تر از این نیست که بازدیدکنندگان از هنر وی لذت ببرند. من میخواهم از تک تک شما تشکر کنم!

با تشکر؛ ادام بادوسکی، رئیس شرکت CD Projekt

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید