فروش دیجیتالی بازی NBA 2K16 دوبرابر سال گذشته است

0

به گفته‌ی منابع آگاه فروش دیجیتالی بازی NBA 2K16 دوبرابر سال گذشته بوده است و همچنین ۴ میلیون نسخه هم در خرده‌فروشی‌ها به فروش رسانیده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست ۴ گیم همراه باشید.

ظاهراْ مردم عاشق بسکتبالند. کمپانی ۲K امروز در بیانیه‌ای تایید کرد که فروش بازی NBA 2K16 در خرده‌فروشی‌ها تا به الان بیش از ۴ میلیون نسخه بوده است. این بازی در ۲۹ ستامبر منتشر شد.

علاوه بر این، این شرکت اعلام کرد که فروش دیجیتالی بازی NBA 2K16 در همین بازه‌ی زمانی نزدیک به دوبرابر بیشتر از سال گذشته بوده است و همچنین گیمر‌های بخش آنلاین این بازی سه برابر شده‌اند.

فروش دیجیتالی بازی NBA 2K16 خارق‌العاده به نظر می‌رسد

این ارقام برای فروش یک بازی بسکتبالی کمی عجیب است،‌ زیرا همشیه پرطرفدار ترین و پرفروش‌ترین بازی ورزشی در بین گیمر‌ها شبیه‌ساز‌های فوتبالی مانند FIFA و PES بوده است. ولی حالا ظاهراْ بسکتبالی‌ها می‌خواهند به مبارزه با شبیه‌ساز های قدرتمند و پرطرفدار فوتبالی بیایند. هرچند بعید به نظر می‌رسد بسکتبال بتواند جای فوتبال را در دل گیمر‌ها بگیرد.

اما از عالی بودن این بازی هم نم‌توان گذشت. بازی NBA 2K16 یک بازی عالی است که تواسنته نمرات بسیار خوبی هم از مراجع معتبر دریافت کند. نمرانی که از شبیه‌ساز های فوتبالی بالاتر است. نمرات بازی NBA 2K16 منتشر شد|نمیتوان راضی نبود.

این بازی توسط Visual Concepts ساخته شده است و هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4، PS3، Xbox 360، Xbox One و PC در دسترس است و تجربه‌ی آن به تمام عاشقان بسکتبال توصیه می‌شود.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا تا کنون آن را تجربه کرده اید؟ آیا فکر می‌کنید بازی می‌تواند تا چند سال آینده برای شبیه‌ساز‌های فوتبالی قد علم کند؟ همه این‌ها چیز هاییست که در طول زمان باید صبر کرد تا آن‌ها را مشاهده کنیم. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید