فروش چهار برابری PS4 نسبت به Xbox One در آلمان

0

فروش چهار برابری PS4 نسبت به Xbox One در آلمان بسیار جالب است. درحالی که گیمزکام ۲۰۱۶ پایان یافته، اخبار جدیدی از وضعیت فروش کنسول های نسل هشتمی در آلمان منتشر شده است.در ادامه با این آمار فروش بسیار جالب همراه نکست فور گیم باشید.

درحالی که معمولا سونی دارای فروش بیشتری نسبت به مایکروسافت درآمریکا می باشد،فاصله فروش این دو در آلمان حتی گسترده تر هم میشود.اززمان عرضه این دوکنسول،سونی فروشی ۳٫۲ میلیونی در آلمان داشته است درحالی که مایکروسافت تنها فروشی ۷۱۰ هزار واحدی را داشته است. کنسول Wii U نیز درمیان این دو فروشی ۷۵۰ هزار عددی داشته است.همچنین Wii U فروش خوبی را درامسال تجربه کرده است.همانطور که مشخص است برترین فروش را PS4 داشته است.

فروش سالیانه نیز خیلی تغییر نکرده است و ما هنوز با همان آمار و ارقام مواجه هستیم.PS4 فروشی ۴۶۰ هزار عددی،Xbox One فروشی ۱۰۵ هزار عددی و Wii U حدودا ۶۰ هزار عددی داشته است.

هرچند که ارقام نشانگر برتری فروش PS4 هستند اما در ماه جولای نیز Xbox One فروش بهتری را نسبت به PS4 در ایالات متحده داشته است. همچنین با عرضه Xbox One S بنظر می رسد موفقیت مایکروسافت در این زمینه ادامه داشته باشد. به تازگی نیز تصویر کنسول PS4 Slim لو رفت و احتمال میرود دوباره PS4 در همه ی جهان حتی ایالات متحده به پرفروش ترین تبدیل شود.

نظر شما در مورد فروش چهار برابری PS4 نسبت به Xbox One در آلمان چیست؟ آیا فکر می کنید این مورد دلیل خاصی دارد یا تنها اینکه به دلیل اشباه شدن طرفداران سونی در این کشور است؟ به هر حال این اتفاق دلیلی دار که سونی باید به کشف آن بپردازد و نسب به حل آن اقدام کند.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید