سونی درباره ی فضای لازم برای استفاده از PlayStation VR اطلاعاتی را ارائه کرد

0

سونی درباره ی فضای لازم برای استفاده از PlayStation VR اطلاعاتی را ارائه کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

هر چقدر که به زمان عرضه ی هدست واقعیت مجازی سونی با نام PlayStation VR نزدیک می شویم اطلاعات بیشتری را از طرف سونی برای این هدست دریافت می کنیم. امروز نیز آن ها اطلاعاتی را درباره ی فضای مورد نیاز برای استفاده از این هدست به ما دادند.

سونی درباره ی فضای لازم برای استفاده از PlayStation VR اطلاعاتی را ارائه کرد

سونی پیشنهاد داده است تا برای این که تجربه ی کاملی با این هدست داشته باشید، در یک فضای ۶۰ فوت مربعی با این هدست کار کنید، همچنینی سونی گفته است که بهتر است قبل از خریدن این هدست، یک بار آن را امتحان نمایید.

سوینی در وبسایت پلی استیشن آسیا اعلام کرد که: “هدست واقعیت مجازی PlayStation VR از تکنولوژی تصویر سه بعدی استفاده می کند. به همین دلیل برخی از افراد زمانی که این هدست واقعیت مجاری را به سر می کنند، تجربه ی ناخوشایندی به دست می آورند. ما به شما پیشنهاد می دهیم تا قبل از خرید این هدست، در فروشگاه های سونی آن را امتحان کنید و یا در دوره های رایگان از آن استفاده نمایید.” همچنین آنان در این مقاله پیشنهاد داده اند که در حالت نشسته از این هدست استفاده نمایید و در حالت ایستاده استفاده نکنید.

“استفاده ی خود از PlayStation VR را در محدوده ی Play Area یا همان محدوده ی بازی، محدود نمایید. ارتفاع محدوده ی بازی وابسته به اندازه ای است که دوربین می تواند بگیرد. قبل از استفاده از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR، محدوده ای بزرگتر از محدوده ی بازی را از هر گونه مانع پاک سازی نمایید و تا حد امکان بنششینید و نایستید. اگر برنامه ایا ز شما خواست در حالی که هدست را به سر دارید، بلند شوید، با دقت راهنمای دستورات برنامه را اجرا کنید و از اطراف خود بر حذر باشید.”

در آخر باید عرض کنیم که آنها همچنین اعلام کرده اند که برای استفاده از این هدست، باید سنی بالای ۱۲ سال داشته باشید. سونی در رابطه با این موضوع گفته است که: “کودکان زیر ۱۲ سال مجاز به استفاده از هدست واقعیت مجازی نیتند.” هدست واقعیت مجازی PlayStation VR در روز ۱۳ام اکتبر (۲۵ام مهر ماه) عرضه خواهد شد و قیمتی ۳۹۹ دلاری خواهد داشت.

نظر شما درباره ی این هدست چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Attack of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید