استدیوی Telltale Games درباره ی قابلیت Crowd Play بازی بتمن ، بدعهدی کرد

0

استدیوی Telltale Games اخیرا اعلام کرده بود که آن ها قصد دارند قابلیت های جدیدی را به بازی خود اضافه کنند و این قابلیت ها خواهد توانست بیش از هزاران بازیباز را وارد بازی کند ونامش Crowd Play( قابلیت Crowd Play بازی بتمن )گذاشته شده بود. برنامه این بود که تصمیمات همه ی این هزاران بازیباز در همه ی بازی های این استدیو تاثیر خواهد گذاشت و اولین بازی که این قابلیت را قرار بود دریافت کند بازی Batman: The Telltale Series بود. اما اوضاع آن طور که باید خوب پیش نرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

هر چند که این سازنده بد قولی کرد و به قول خود درباره ی برنامه هایشان برای این قابلیت مهم عمل نکردند و همه چیز را کنسل کردند. این سازنده در وبلاگ خود پستی را آپدیت کرده است که درباره ی این قابلیت و مشکلاتی که درباره ی ورود هزاران بازیباز آنلاین وجود دارد، بحث و صحبت می کند. بیشتر این بحث ها درباره ی تخیر های موجود و عدم توانایی دریافت همزمان نظر همه ی کاربران، بوده است.

به عنوان یکی از نتایج، این استدیو ممکن است این قابلیت را محدود به شبکه های محلی کند. آنان گفته اند که: “نقطه نظر مهمی که وجود دارد این است که قابلیت Crowd Play بازی بتمن یک تجربه ی چند نفره ی محلی است. این قابلیت طراحی شده است تا همه ی افراد بتوانند از یک صفحه نمایش مشترک در هر زمانی استفاده کنندو در یک اتاق یکسان تجربه ای ۴ الی ۱۲ نفری داشته باشند.”

آن ها ادامه دادند:

“از نظر فنی، این قابلیت توانایی پشتیبانی از هزاران بازیباز را دارد اما چون همه ی آن ها نیاز دارند تا به یک صفحه نمایش نگاه کنند، تعداد افراد پایین تر می آید. به این فکر کنید که شما چگونه ۲۰۰۰ نفر از بهترین دوستانتان را در حال خانه ی خود جای خواهید داد. بنابراین و به خاطر این دست از مشکلات، ما همه چیز را برای گروه های کوچک طراحی نمودیم.”

طولی نمی کشد تا همگی ببینیم که استندیوی Telltale Games با بازی Batman: The Telltale Series چه خواهد کرد و چه دست پختی را به ما خواهد چشاند.  فصل اول این بازی قرار است به زودی منتشر شود.

نظر شما درباره ی این ساخته ی استدیوی Telltale چیست؟نظر شما درباره قابلیت Crowd Play بازی بتمن چیست؟

منبع: Attack of Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید