لانچ تریلر بازی ReCore منتشر شد

0

شاید تا زمان انتشار این بازی بیش از یک هفته زمان باقی مانده باشد، اما مایکروسافت لانچ تریلر بازی ReCore را امروز منتشر ساخت. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.این بازی ماجراجویی که برای پلتفرم های ویندوز ۱۰ و ایکس باکس وان منتشر می شود، به نوعی اولین بازی است که در برنامه ی Xbox Play Anywhere منتر می شود و حال نیز تریلر لانچ بازی ReCore منتشر گشته است.

این تریلر توسط پدر شخصیت اصلی بازی جولی، یعنی دکتر توماس آدامز روایت می شود. او به جولی توصیه می کند تا چگونه در این دنیای به هم ریخته شانس زنده ماندن خود را افزایش دهد. همانطور که او در حال گفتن این سخنان است لانچ تریلر بازی ReCore بخشی از گیم پلی بازی را نشان می دهد که در آن ما جولی را در حال انجام کار های مختلف و مانور های متفاوت می بینیم. این حرکات شامل دویدن بر روی دیوار می شود که شامل برخی صحنه های تیراندازی نیز می شود. پدر جولی می گوید که: “برخی اوقات امن ترین راه، مخرب ترین آن ها است.”

لانچ تریلر بازی ReCore را در بالای مطلب تماشا کنید

علاوه بر انتشار این لانچ تریلر بازی ReCore مایکروسافت نام هنر پیشه ای که شخصیت اصلی بازی را به حرکت و صدا درآورده نیز اعلام کرد. خانم اریکا سوتو نقش جولی را بازی می کند و نقش دکتر آدامز را نیز کانور ترینیر بازیگر نقش استارگیت آتلانتیس در فیلم Star Trek: Enterprise بر عهده دارد. کیا برن مرموز نیز برای اولین بار در این تریلر ظاهر شد و ما فهمیدم که صدا پیشگی این شخصیت بازی توسط هری شوم انجام گرفته است.

بازی ReCore در تاریخ ۱۳ام پستامبر برای پلتفرم های کامپیوتر شخصی و ایکس باکس اون منتشر می شود. این بازی اولین عنوان Xbox Play Anywhere است که به شما اجازه می دهد تا به صورت دیجیتالی یک نسخه ی بازی را خریدارای کرده و بر روی دیگر پلترم به رایگان بازی کنید. پیشروی های شما در بازی بر روی هر دو پلتفرم با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شود و دیگر لازم نیست در پلتفرم دیگر از ابتدا بازی را آغاز کنید.

با قیمت ۴۰ دلاری، این بازی واقعا به صرفه است. مایکروسافت این بازی را بنا به برخی دلایل با قیمت کمی منتشر می کنتد که یکی از آن ها این است که این بازی یک IP کاملا جدید است و هیچ پیش زمینه ای درباره ی آن وجود ندارد.

همچنین مایکروسافت تائید کرد که این بازی در زبان های دیگری نیز ارائه خواهد شد که این زبان ها عبارتند از: انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی برزیلی و روسی. همچنین رابط کاربری محلی و زیرنویس هایی نیز به برخی زبان ها وجود خواهند داشت که عبارتند از: اسپانیایی، چینی (ساده شده و سنتی)، ژاپنی و کره ای.

بازی ReCore توسط طراح مگامن، یعنی آقای کینجی اینفونه و ساتدیوی Armature ساخته و توسعه یافته است. این استدیوی تگزاسی توسط برخی از افرادی که در سریال Metroid Prime کار کرده اند، تاسیس گشته است.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ آیا علاقه ای به تجربه ی این بازی دارید؟

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید