لانچ تریلر بازی The Witcher 3 Hearts of Stone منتشر شد

0

به تازگی لانچ تریلر بازی The Witcher 3 Hearts of Stone توسط سازندگان بازی برای مخاطبان به نمایش در آمد. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید.

Hearts of Stone یک بسته‌ی الحاقی پولی است که در آینده‌ی بسیار نزدیک منتشر می‌شود. این بسته‌ی الحاقی محتویات داستانی به بازی Witcher 3 اضافه می‌کند. در داستان این بسته‌ی الحاقی گرالت استخدام می‌شود تا با رئیس راهزنان وارد مبارزه‌ شود. نام این فرد Olgierd von Everec است که شما شما باید با آن مبارزه کنید. همانند بازی اصلی در این بسته‌ی الحاقی هم تصمیم‌های شما در خط داستانی تاثیر گذار خواهد بود و باید در انتخاب راه‌های خود در بازی دقت کنید.

بسته‌ی Hearts of Stone چیزی در حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی به بازی اضافه می‌کند و همچنین به بازی شخصیت‌های جدید و هیولا‌ی جدید خواهد افزود.

در ادامه شما را به مشاهده‌ی لانچ تریلر بازی The Witcher 3 Hearts of Stone دعوت می‌کنم:

دانلود ویدیو

نظر شما در مورد لانچ تریلر بازی The Witcher 3 Hearts of Stone چیست؟ جالب است که سازندگان کمی زودتر این تریلر را برای طرفدارانشان منتشر کردند.

پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با بازی Witcher 3 مقاله‌ی بررسی بازی Witcher 3 | بازنشستگی گرگ سپید را در وبسایت نکست ۴ گیم مطالعه کنید.

بازی The Witcher 3 Hearts of Stone در روز ۱۳ اکتبر منتشر خواهد شد. قیمت آن نیز هم اکنون ۸٫۵۰ دلار است که با تخفیف محاسبه شده است و قیمت بدون تخفیف آن ۱۰ دلار می‌باشد. این بازی ساندترک‌های بی‌نظیری دارد. با یکی از ساندترک های The Witcher 3: Hearts of Stone محیط این DLC را از عمق وجود درک کنید.

بسته‌ی الحاقی دوم این بازی با نام Blood & Wine انتظار می‌رود از Hearts of Stone بسیار گسترده‌تر باشد و در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر می‌شود. قیمت آن نیز ۲۰ دلار خواهد بود.

در ادامه نظرات خود را در مورد لانچ تریلر بازی The Witcher 3 Hearts of Stone با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید