لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live منتشر شد

0

لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live منتشر شد. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

مایکروسافت به تازگی ۴ بازی محبوب را به عنوان بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live برگزید. از این ۴ عدد بازی، دو بازی برای کنسول ایکس باکس وان و دوتای دیگر برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ هستند. The Deer God، Tomb Raider Definitive Edition برای ایکس باکس وان و Battlestations Pacific، Crysis 3 برای ایکس باکس ۳۶۰ در نظر گرفته شده‌اند.

اگر کنسول ایکس باکس ۳۶۰ خود را ندارید، این دو عنوان رایگان را تهیه کنید تا روزی بتوانید این دو بازی را بر روی ایکس باکس وان به وسیله قابلیت Backwards Compatibility تجربه نمایید.

اما اگر هنوز موفق به دریافت بازی‌های رایگان ماه آگوست Xbox Live نشده‌اید بهتر از عجله کنید تا بازی‌های Metal Gear Solid Ground Zeroes، How to Survive Storm Warning Edition و Metro Last Light را از دست ندهید. عنوان The Deer God از تاریخ ۱ الی ۳۰ سپتامبر، Tomb Raider Definitive Edition از تاریخ ۱۶ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر، Battlestations Pacific از تاریخ ۱ تا ۱۵ سپتامبر و عنوان Crysis 3 از تاریخ ۱۶ الی ۳۰ سپتامبر به عنوان بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live برای دانلود در دسترس خواهند بود. در ادامه شما را به شماهده لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live دعوت می‌کنیم.

لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live

بازی‌های رایگان ایکس باکس وان

  • The Deer God ( از تاریخ ۱ تا ۳۰ سپتامبر )
  • Tomb Raider: Definitive Edition ( از تاریخ ۱۶ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر )

بازی‌های رایگان ایکس باکس ۳۶۰

  • Battlestations Pacific ( از تاریه ۱ تا ۱۵ سپتامبر )
  • Crysis 3 ( از تاریخ ۱۶ الی ۳۰ سپتامبر )

نظر شما در رابطه با لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر Xbox Live چیست ؟ قصد تجربه کدام یک از عناوین رایگان را دارید‌ ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید