لیست قیمت برخی از بازی های واقعیت مجازی سونی اعلام شد

0

لیست قیمت برخی از بازی های واقعیت مجازی سونی اعلام شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با ما در نکست فور گیم همراه شوید.

واقعیت مجازی سونی یکی از مهم ترین پروژه های حال حاظر شرکت سونی می باشد که می تواند به یکی از موفق ترین دستگاه های این شرکت تبدیل شود زیرا قیمت بازی های این دستگاه قیمتی متعادل دارد و قدرت خرید بالایی لازم ندارد.

روز گذشته شرکت سونی در PSN لیستی منتشر کرد که در این لیست قیمت تعدادی از بازی های واقعیت مجازی سونی به چشم میخورد که با این لینک می توانید به صفحه خرید این بازی ها دسترسی پیدا کنید همانطور که میبینید این لیست دارای هشت بازی می باشد که قیمت های آنها از ۱۲ دلار آغاز می شود و بالاترین قیمت آن مربوط به بازی RIGS Mechanized Combat League است که قیمتی ۵۴٫۹۹ دلاری دارد که در این لیست هم بازی های گران و هم ارزان وجود دارد.

لیست قیمت برخی از بازی های واقعیت مجازی سونی اعلام شد

  • Hustle Kings VR – $۱۷٫۹۹
  • PlayStation VR Worlds – $۳۴٫۹۹
  • RIGS: Mechanized Combat League – $۵۴٫۹۹
  • Super Stardust Ultra VR – $۱۷٫۹۹
  • Until Dawn: Rush of Blood – $۱۷٫۹۹

همانطور که در بالا مشاهده میکنید فرق بزرگی بین قیمت این بازی ها وجود دارد و تعداد بازی هایی که قیمت پایین دارند بیشتر از بازی های گران قیمت این دستگاه است.

چند هفته پیش بود که بازی Batman برای  واقعیت مجازی به قیمت ۱۹٫۹۹ دلار در آمازون عرضه شد و یکی دیگر از بازی های ارزان واقعیت مجازی به حساب می آید و قیمت پایین تر بازی های سونی نشان دهنده این است که واقعیت مجازی سونی بتواند محبوبیت بیشتری در بین دستگاه های موجود بدست آورد.به هر حال لیست بازی های این دستگاه اعلام شده و می توانید این بازی ها را پیش خرید کنید و از آن لذت ببرید.

نظر شما در مورد این بازی ها و قیمت ارزان آنها چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید