لیست نمرات بازی Madden NFL 16 منتشر شد؛ عنوانی موفق

0

لیست نمرات بازی Madden NFL 16 منتشر شد. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

امروز بازی Madden NFL 16 برای پلی استیشن ۴،  ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد. لیست نمرات بازی نیز به تازگی منتشر شده است. سطح نمرات بازی بسیار عالی و بالاست و می‌توان امیدوار شد که با عنوانی بسیار خوب طرف هستیم. جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Madden NFL خوشبختانه توانست نمرات خوبی را از منتفدان دریافت کند. لازم به ذکر است که نسخه منتشر شده برای کنسول‌های نسل هفتمی، Madden NFL Legacy Edition نام دارد و Madden NFL 16 برای این کنسول‌ها منتشر نخواهد شد. عنوان Madden NFL 16 در سبک ورزش راگبی، یکی از محبوب ترین ورزش‌ها در آمریکای شمالی، تا به حال توانسته است طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کند. در ادامه شما را به مشاهده لیست نمرات بازی Madden NFL 16 دعوت می‌کنیم.

لیست نمرات بازی Madden NFL 16

Polygon – ۹
PlayStation LifeStyle – ۹
Destructoid – ۶٫۵
Gamespot -8
GamesRadar – ۴/۵
Game Trailers – ۸٫۸
EGM – ۹
Canadian Online Gamers – ۸۸
Gaming Age – B+
Game Revolution – ۴/۵
Dark Station – ۴٫۵/۵
Attack of the Fanboy – ۴٫۵/۵
Hardcore Gamer – ۴/۵
USA Today -3.5/4
IGN – ( در دست بررسی )
Mashable – No Score
Sports Illustrated – Yes

وبسایت IGN هنوز در حال نقد کردن بازی است و به محض منتشر شدن نمره IGN‌ از Madden NFL 16، پست خبر آپدیت خواهد شد.

بازی Madden NFL 16 در تاریخ ۲۵ آگوست سال ۲۰۱۵ (سه شنبه ، ۳ شهریور ۱۳۹۴) برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است. نسخه Legacy Edition‌ این بازی نیز برای کنسول‌ های نسل هفتمی منتشر شده است.

نظر شما در رابطه با لیست نمرات بازی Madden NFL 16 چیست ؟ آیا نمرات بازی شما را برای خرید بازی ترغیب کرده است ؟ نمرات این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع:‌ VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید