مجموعه فیلم‌های Mad Max بر روی استیم قرار گرفتند

0

تمامی فیلم‌های Mad Max بر روی شبکه استیم قرار گرفتند. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

امروز، ۱ سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی، روزیست که بازی Mad Max منتشر شده است. طبق روال همیشگی، عناوین منتشر شده برای رایانه‌های شخصی بر روی شبکه استیم قرار می‌گیرند. بازی Mad Max نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروز علاوه بر انتشار بازی Mad Max بر روی شبکه استیم، تمامی فیلم‌های مکس دیوانه نیز بر روی استیم قرار گفتند. این خبر را کمپانی Valve تایید کرده است که امروز منتظر انتشار مجموعه فیلم‌های Mad Max به همراه بازی Mad Max بر روی شبکه استیم باشید.

مجموعه فیلم‌های Mad Max را از استیم خریداری کنید

مجموعه فیلم‌های Mad Max که شامل Mad Max سال ۱۹۷۹، Mad Max 2 ۱۹۸۱، Mad Max Beyond Thunderdome ۱۹۸۵ و آخرین نسخه از این مجموعه یعنی Mad Max Fury Road می‌شود، هم اکنون از طریق شبکه استیم در دسترس هستند. دو باندل ویژه نیز برای مجموعه فیلم‌های Mad Max و بازی Mad Max در نظر گرفته شده است. باندل اول که ۷۲ دلار قیمت دارد، حاوی آخرین فیلم مجموعه فیلم‌های Mad Max یعنی Fury Road به همراه بازی Mad Max و باندل دوم با قیمت ۱۰۶ دلار حاوی بازی Mad Max به همراه کل مجموعه فیلم‌های Mad Max می‌باشد.

Valve بخش فیلم‌های شبکه استیم را از ماه مارس آغاز کرد و از آن موقع تا کنون بیش از ۱۰۰ فیلم به شبکه استیم اضافه شده است. به گفته Valve این فیلم ها فقط برای خرید موجود هستند، نه اجاره!

همچنین میزان رزولوشن بازی Mad Max بر روی پلتفرم‌های مختلف به همراه سیستم مورد نیاز این بازی منتشر شده است.

در ادامه شما را به مشاهده لیست قیمت‌ مجموعه فیلم‌های Mad Max‌ بر روی استیم دعوت می‌کنیم.

  • Mad Max – $15
  • Mad Max 2 – $15
  • Mad Max Beyond Thunderdome – $15
  • Mad Max: Fury Road $20

نظر شما در رابطه با انتشار فیلم‌های مکس دیوانه بر روی استیم چیست ؟ آیا قصد خرید این فیلم‌ها را دارید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید