محتویات بروز رسانی بازی Hitman رایگان خواهد بود

0

به تازگی در جریان مراسم E3 2015 بازی Hitman جدید معرفی شد. Hitman جدید روش جالبی برای عرضه دارد که بسیاری را به اشتباه انداخته است. در ادامه با Next4game همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره بدست آورید.

مطابق اطلاعاتی که تاکنون IO Interactive سازنده‌ی Hitman، در اختیار کاربران گذاشته این عنوان در ابتدا دارای محتویات محدودی است. سپس با مرور زمان این محتویات بروز می‌شود. بخش‌های داستانی و امکان عمومی در اختیار گیمر‌هایی که Hitman جدید را بازی می‌کنند، قرار می‌گیرد. گیم پلی Hitman را هم اکنون با بهترین کیفیت مشاهده کنید.

Hitman موضوعاتی دارد که آقای Hannes Seifert مدیر عامل کمپانی IO Interactive در گفت‌وگو با وبسایت Videogamer آنها را  بازگو می‌کند:

در هنگام انتشار، Hitman ساخته شده فرض می‌شود اما این همه چیز نیست. هشتم دسامبر تنها آغاز سفری بزرگ به همراه بازی بزرگ در طول سال ۲۰۱۶ است. سپس در درازای این سال ما محتوایت داستانی و امکان را به بازی اضافه کرده و در اختیار شما می‌گذاریم و گاهی شما برای انجام ماموریت‌ها در Hitman دو روز فرصت خواهید داشت. پس شما شاهد یک بازی زنده خواهید بود.

جزئیات جالبی همراه با تاریخ انتشار این بازی منتشر شده است. تاریخ انتشار Hitman همراه با جزئیات بازی مشخص شد.

سبک انتشار Hitman جدید این‌گونه است که در ابتدا شما هزینه‌ی کل را که ۶۰ دلار است به صورت کامل پرداخت می‌کنید و سپس در طول سال محتویات اضافه را اندک، اندک و به صورت رایگان دریافت می‌کنید. وقتی بازی به صورت کامل عرضه شد، Hitman به صورت فیزیکی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

Seifert ادامه می‌دهد که Hitman جدید Early Access نیست؛ او می‌گوید:

Hitman به صورت Early Access در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد چون آنها در لغت بازی‌های ناقصی هستند و مخاطبین در ساخت آن دخالت دارند. بازی‌ای که ما در هشت دسامبر منتشر می‌کنیم بازی کامل با بالاترین کیفیت خواهد بود. Hitman جدید عنوان بزرگی است. بسیاری از کمپانی‌ها ابتدا بازی را به شما با مبلغ ۶۰ دلار می‌فروشند و سپس بابت Season Pass آن ۴۰ دلار دیگر دریافت می‌کنند و در نهایت چیزی نزدیک ۱۰۰تا ۱۲۰ دلار از شما پول می‌گیرند. ما با اینکار مخالفیم.

نظر شما در مورد این نسخه از Hitman چیست؟

در نکست ۴ گیم مطلبی وجود دارد که شما را بیشتر با این بازی آشنا می‌کند. پیشنهاد می‌شود مقاله‌ی نیم نگاه به بازی Hitman | قاعده‌ی یک قتل را بخوانید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید