یکی از مدهای بازی GTA V بشقاب پرنده‌ها را به لوس سانتوس می‌آورد

0

به تازگی یک ویدیو‌ی بسیار جالب از یکی از مدهای بازی GTA V در فضای مجازی به نمایش در آمد که آن یک سفینه‌ی فضایی یا همان بشقاب پرنده به لوس سانتوس آمده و است. با نکست ۴ گیم همراه باشید.

در بازی GTA 5 یک مد وجود دارد که سفینه‌های فضایی با لیزرهای خود می‌توانند تمام موجودات روی زمین و ماشین‌ها را نابود کند. از مد بدون شک جذاب‌ترین مدهای بازی GTA V است.

نام این مد، حمله‌ی سفینه‌های فضایی (UFO Invasion) نام دارد که همانطور که گفته شد سفینه‌ها را به این بازی اضافه می‌کند و نوع جالب و جدیدی از تخریب را در این بازی مهیج شاهد هستیم. این مد توسط LelaoNN ساخته شده که در حال حاضر فقط ورژن ۱.۰ منتشر شده است.

به دور از کنترل کردن اینکه چند سفینه فضایی قرار است در محیط وجود داشته باشد، کار خاص و جدید دیگری نمی‌توان در این مد انجام داد. شما می‌توانید از این لینک این مد را به تنهایی دانلود کنید.

در ادمه شما را به مشاهده‌ی یک ویدیو از این مد که جزو جذاب‌ترین مدهای بازی GTA V است دعوت می‌کنم:

دانلود ویدیو

نظر شما در مورد این مد بازی GTA V چیست؟ آیا این می‌تواند GTA V را داغ‌تر از گذشته نگاه دارد؟ آیا این مد را می‌توان جزو بهترین مدهای بازی GTA V دانست؟

مدتی قبل شرکت راکستار یک قابلیت جدید نیز به بازی GTA در کنسول های نسل هشتم اضافه کرد و آن چیزی جز Rockstar Editor نبود. قابلیت Rockstar Editor در بازی GTA V به کنسول‌های نسل هشت اضافه می‌شود.

به شما پیشنهاد می‌کنم که حتماْ اگر هنوز بازی GTA V را تجربه نکرده‌اید و یا به دنبال اطلاعات جامعی از این بازی می‌گردید بررسی ما از بازی GTA V را مطالعه کنید. این مقاله با نام بررسی بازی GTA V | جنایت، اینبار سه نفره در سایت ما موجود است.

همچنین مقاله‌ی جامع‌ای از سری بازی‌های GTA تحت عنوان نگاهی اجمالی به تمامی نسخه‌‌های سری بازی GTA در نکست ۴ گیم موجود است که خواندن آن به شما توصیه می‌شود.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید