معاملات درون بازی در Rise of the Tomb Raider وجود خواهد داشت

0

با توجه به گزارشی جدید یکی از مسئولان Xbox Store، معاملات درون بازی در Rise of the Tomb Raider برای دو کنسول Xbox 360 و Xbox One وجود خواهد داشت و سپس با همان حالت به PS4 و PC خواهد آمد. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید.

این مسئول Xbox Store در مورد معاملات درون بازی در Rise of the Tomb Raider می‌گوید:

چیزی که ما به آن پک طلایی می‌گوییم، مجموعه‌ای از ۵ کارت است که یکی از آن‌ها بسیار نایاب است. کارت را می‌توان در همه جا برای حالت‌های اضافی گیم‌پلی استفاده کنید.

ایشان در مورد بسته‌ی Wild می‌گویند:

شامل ۵ کارت است که تاثیر بسیاری در گیم‌پلی بازی می‌گذارد. چه کسی از خلاقیت‌ها و قابلیت‌ها منحصر به فرد و کمیاب این کارت اطلاع دارد؟ در تمام بخش‌ها اضافی گیم‌پلی بازی قابل استفاده است.

برخی ویژگی‌های کارت‌ها کمیاب و برخی هم غیر معمول است برای مثال در شرح بسته‌ی نقره‌ای: دارای ۵ کارت است که به صورتی تضمین شده یکی از ‌آن‌ها غیر معمول است و در تمامی بخش‌ها اضافه‌ی گیم‌پلی قابل استفاده است.

این کارت‌ها در بازی چالش‌های اضافی به شما می‌دهند و یا منافعی را در اختیارتان می‌گذارد. در ادامه تصویری از انواع این کارت‌ها را می‌توانید مشاهده کنید:

ممعاملات درون بازی در Rise of the Tomb Raider - نکست 4 گیم

کارت‌های معاملات درون بازی در Rise of the Tomb Raider

همچنین امروز اطلاعات جدیدی هم از بسته‌های الحاقی بازی منتشر شد. جزئیات DLC و Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شد. بدون شک این بازی DLC های فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

اگر شما به بازی Rise of the Tomb Raider علاقه‌مند هستید و قصد خرید آن را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم دو مقاله‌ی نیم نگاه به بازی Rise of The Tomb Raider | دختر بی‌باک و پیشنمایش بازی Rise of The Tomb Raider | پارسال دوست امسال آشنا را در نکست ۴ گیم مطالعه کنید.

در ادامه نظرات خود را در مورد معاملات درون بازی در Rise of the Tomb Raider به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamepur

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید