معرفی اپیزود اول بازی موبایل ۴۱۱۴۸ | آغاز یک سردرگمی

0

در این مطلب به معرفی اپیزود اول بازی موبایل ۴۱۱۴۸ پرداخته ایم و آن را باز کرده‌ایم. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید تا اطلاعات کاملی بدست آورید.

یکی از امیدوار کننده ترین بازی های موبایل ایرانی که انتشار آن باعث ایمان آوردن بسیاری از کاربران به بازیسازان ایرانی شد و همچنین یک پروژه بسیار موفق برای مهدی فنائی محسوب می شود ، بازیی ۴۱۱۴۸ می باشد و به وضوح میتوان با داستان و سبک آن تغییر را احساس کرد البته شاید آنچنان عامه پسند نباشد ولی از زمان انتشار ، بسیاری را شیفته خود کرده است به طوری که بسیاری از طرفداران هر بار منتظر اپیزود بعدی بازی بای دنبال کردن داستان آن هستند.

موضوع بازی در این اپیزود حول یک مکان مقدس می چرخد که شخصیت اصلی داستان در خواب با یک شیء تیز دختری را می کشد و زمانی که بیدار می شود خود را در دنیایی پر از سوال های بی جواب و معما های حل نشده می یابد و این در حالی است که حافظه خود را از دست داده است و حتی نام خود را هم نمی داند. شخصیت داستان که جز خوابی که در بیهوشی دیده بود چیزی به یاد نمی آورد شروع به ماجراجویی می کند و تا هم پاسخ سوالات خود را بیابد و هم از این مکان ناشناخته خلاص شود و در این میان بسیاری نماد شک برامگیز وجود دارند پس باید سعی کنید تا هر طور که می توانید خودتان را از معمایی که گرفتارش شده اید خلاص کنید.

شیوه کلی بازی ساده است و تنها موردی که مخاطب را در شرایط سخت قرار می دهد سبک معمایی آن است ، باید در اطراف خود به دنبال اشیائی باشید که شما را برای ادامه دادن و خروج از این مکان مقدس راهنمایی کند یا شاید باعث شود تا حدودی به گذشته خود پی ببرید ولی این اشیاء یا نماد ها را باید به ترتیب پیدا کنید یعنی اگر از یک مورد گذشته و قسد پرداختن به موضوعی دیگر را داشته باشید به نتیجه ای نمی سرید تا وقتی که مهر پایانی بر موضوع یا مورد قبلی زده باشید و از همین طریق میتوان بازی را در مجموعه بازی های کلیک و اشاره قرار داد با این تفاوت که تحرک و تغییر فضای بازی در اختیار خود مخاطب است که این تفاوت هر چقدر هم اساسی باشد کلیت را در برنمی گیرد.

بازی به لحاظ حالت وکتور مانندی که دارد یک نوآوری خاص محسوب می شود و در سبک و نحوه بازی تاثیر بسیاری دارد که به وضوح میتوان آن را دید ، همچنین با اولین نگاه به سبک و فضای کلی اولین چیزی که به ذهن مخاطب خطور می کتد شباهت اولیه آن با بازی Vector است. تیرگی در محیط بازی اندکی خوفناک است و به تنهایی باعث هیجان مخاطب نخواهد شد ، بازی در کل پتانسیل هیجان را در خود دارد که اپیزود های بعدی بهتر آشکار می شوند و این طعم واقعی هیجان را با صدا به راحتی میتوان درک کرد فقط کافی است از هندزفری استفاده کنید.

آهنگ بازی کاملا متناسب با آن بوده و شرایط را برای تمرکز شما بر روی معما های بازی آماده می کند ولی تنها چجیزی که بحث بر انگیز است نحوه گفتار در بازی است که اگر از صداگذاری استفاده می شد بسیار موفق تر بود ولی به جای صداگذاری از زیرنویس استفاده شده است که البته مشکل خاصی در کلیت بازی ایجاد نمی کند.

در کل بازی از لحاظ سبک و نحوه ، موضوع و داستان و دیگر مواردیک بازی نسبتا کامل به شمار می رود و تنها چیزی که برای بسیاری از مخاطبان ممکن بود جای سوال باشد نیز در ابتدای بازی به آن اشاره شده است که : (( این بازی به هیچ وجه مدافع اهداف فراماسونری و شیطان پرستی نمی باشد)) و با این که در بازی بسیاری از علامت های شیطانپرستی دیده می شود بهتر است منتظر ادامه بازی باشیم تا با نزدیک شدن به پایان آن هدف سازنده را از نماد های فراماسونری تشخیص دهیم. با وارد شدن به داستان بازی به رمز و راز های آن پی برده و تا میتوانید ماجراجویی کنید.

دانلود از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید