معرفی اپیزود دوم بازی موبایل ۴۱۱۴۸ | قدمی دیگر برای رسیدن به حقیقت

0

ما در این مقاله معرفی اپیزود دوم بازی موبایل ۴۱۱۴۸ را برایتان باز کرده‌ایم. در ادامه با نکست فور گیم همراه شویپ تا اطلاعات کاملی از بازی بدست آورید.

بعد از تمام اتفاقاتی که در اپیزود اول بازی ۴۱۱۴۸ افتاد حالا به دنبال اپیزود دوم این بازی می رویم که طبیعتا باید تغییرات زیادی را نسبت به اپیزود قبلی داشته باشد ، اپزود اول که به طور رایگان و به نوعی یک دست گرمی برای سازنده اش محسوب می شد حالا دیگر جدی تر شده و شخصیت داستان ما شجاعانه تر از قبل به دنبال اهداف خود می رود. با توجه به این که هر اپیزود مکملی برای دیگر اپیزود ها می باشد توجه بر روی تمامی اجزای آن ضروری می باشد پس باید دید به عنوان دومین نسخه از این بازی های کوتاه اما پر از ماجرا ، چگونه پیش رفته است.

این بار داستان در خانه ای که گمان می رود خانه خود شخصیت داستان باشد ، رخ می دهد و اواخر بازی نیز متوجه می شویم که نام این شخصیت پر دردسر سینا تنتا می باشد. همانطور که دیدیم سینا در اپیزود اول کلیدی را پیدا کرده بود که روی آن کلمه ای به نام Giza  وجود داشت و سینا نیز با پی گیری همین کلمه نام ساختمانی را پیدا کرده است پس وارد ساختمان می شود و قفل مناسب این کلید را می یابد ، با وارد شدن به خانه متوجه می شود که این خانه متعلق به خود او می باشد اما در خانه آنقدر معما و اتفاقات عجیب وجود دارند که سینا به خاطر حافظه اش میان آن ها سردر گم می ماند و میان تمام آسودگی های یک خانه تنها چیزی که می تواند از آن لذت ببرد یک نوشیدنی است ، آیا خانهء سینا به عنوان مکانی امن می تواند خط پایانی بر سردرگمی ها باشد؟

بازی به همان شیوه ادامه می یابد و تغییر خاصی در آن ایجاد نشده است اما از لحاظ معما و ماجراجویی اندکی پیچیده تر از اپیزود قبلی است البته این پیچیدگی ،  راه شما را سخت تر نمی کند ولی ارزش بازی را بیشتر می کند همچنین  زمانی که ذهن سینا در خانه دور می زند و می چرخد معما های جدیدی برای شما روشن می شوند ، برای مثال به تابلو ها خوب دقت کنید و ببینید درست سر جای خود قرار گرفته اند؟ بعد از تمامی موارد تنها مشکلی که در این نسخه بیشتر به چشم می خورد مشکل حرکت کردن یا برداشتن اشیا می باشد هر چند به دقت مخاطب بستگی دارد که لمس کردن او موجب حرکت کردن شود یا صرفا برداشتن اشیاء ولی این امکان وجود دارد که حرکت کردن شخصیت از طریق دیگری صورت بگیرد مثلا استفاده از دکمه های حرکت به جلو و عقب می توانست بسیار مناسب تر باشد.

یکی از نکات مثبت در بازی استفاده از جلوه های گرافیکی و رزولوشن های مختلف است ، در نسخه قبلی این امکان وجود نداشت که هر شخصی کیفیت دلخواه خود را انتخاب کند ولی خوشبختانه در این نسخه می توانید رزولوشن را با توجه به توان گوشی هوشمند خود انتخاب کنید و اگر می خواهید بازی را با بهترین صورت تجربه کنید ، جلوه های گرافیکی را فعال کنید که در برخی گوشی ها با فعال کردن آن مکشلاتی مانند ناقص شدن کلمات پیش می آید ولی در هر حال امتیازات ویژه ای برای یک بازی محسوب می شوند علاوه بر این اگر هنوز بازی را شروع نکرده اید می توانید با استفغده راهنما نحوه بازی را یاد بگیرید.

بازی با توجه به پیشرفت های تدریجی خود یک بازی عالی به شمار می رود و گذشته از هر چیز ادامه ای برای اپیزود های قبل و پلی برای نسخه های بعد می باشد پس نقش این اپیزود به عنوان بخشی از این سریال بسیار مهم است که با توجه به گفته های پیشین معلوم است سازنده بازی توجه لازم را به کار برده است و به خوبی داستان را ادامه می دهد ، از طرفی دیگر جذابیت بازی هم در جای خود باقی است و در سیر این پیشرفت های تدریجی قرار گرفته است. این بازی مخصوصا برای مخاطبان اصلی یک تجربه اساسی است چون داستانی را که شروع کرده اید باید تا آخر ادامه دهید.

دانلود بازی از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید