معرفی بازی موبایل ایرانی لوتی وار | بازیگر لوتی سینما

0

می دانیم که امرزوه بازیسازی در ایران جلوه ی ویژه ای به خود گرفته است و پیشرفت روز افزون آن نیز نشان از آینده ای خوب دارد، بازی لوتی وار که به تازگی منتشر شده است از امیدوار کننده ترین بازی ها در زمینه گوشی های هوشمند می باشد که از لحاظ فرهنگی نیز کاملا مناسب با سلیقه کاربران ایرانی است. این بازی خلاقانه به تازگی در لیست محبوب ترین بازی هاست و توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند ولی هنوز نیاز به تکمیل دارد( معرفی بازی موبایل ایرانی بالهای تاریک) که این مورد بیشتر به خاطر اشتباه سازنده‌ی بازی است که در حین معرفی به بررسی آن در نکست فور گیم می پردازیم.

در لوتی وار مثل یک لوتی واقعی باشید

همانطور که اشاره شد لوتی وار بسیار متناسب با فرهنگ ایرانی ساخته شده که باعث تمایز آن از دیگر بازی می شود و امتیاز ویژه برای بازی محسوب می شود، فردی لوتی منش با سبیل های کلفت، کت و شلوار و کلاه لبه دار که در زمان قدیم زندگی می کرده است تصمیم به ستاره شدن در یک فیلم سینمایی را می گیرد و وقتی با کرگردان هم صحبت می شود ، از هر جنبه او را برای ساختن فیلم های برتر کمک می کند. این فرد که نامش غلام می باشد لوتی وار در تمامی فیلم ها غیرت ایرانی خود را به رخ می کشد و در پایان هر فیلم روزنامه ها افتخارات او را می نویسند البته یک لوتی که به تازگی بازیگر شده است جز معروف شدن چه می خواهد؟ اما هرچه بیشتر مراحل را پیش می رویم می بینیم که کارگردان انتظارات بیشتری از فیلم های خود دارد و برای رسیدن به آرزوی خود نیز بیشتر غلام را تشویق می کند حال به عهده خود شماست که به کارگردان با شوخی پاسخ بدهید یا هنرمندانه با او برخورد کنید حتی میتوانید تیزهوشی خود را به او ثابت کنید.

لوتی وار دوران حاهلیت را به شکلی جالب به تصویر می کشد - نکست فور گیم

لوتی وار دوران حاهلیت را به شکلی جالب به تصویر می کشد

البته موضوع بازی فقط به غلام و کارگردان ختم نمی شود و به علاوه این ها بخش های دیگری مانند رکورد زنی نیز در بازی حضور دارند که در همین بخش هم غلام هنرنمایی می کند ، هر چه قدر بیشتر نفله کنید و امتیاز بیشتری داشته باشید رکورد بالاتری را به خود اختصاص داده اید و لیستی هم برای رکود داران بازی وجود دارد که که با انتخاب نام کاربری و رمز دلخواه خود میتونید در لیست حضور داشته و رکورد بزنید علاوه بر این لیست روکورد ها در بازی شما را به کسانی متوجه می کند که از طرفداران ناب بازی هستند و رکورد های افسانه را ثبت کرده اند.

یک بخش دیگر هم با عنوان پلیس جنایی وجود دارد که با نقش کاراگاه حمید انجام می پذیرد و مانند بخش اولی که به آن اشاره شد مرحله ای می باشد ، بخش پلیس جنایی که حالت ماجراجویی نیز دارد به پیدا کردن سر نخ ها و جنگیدن با ارازل اوباش اختصاص می یابد که آنچنان نوآوری خاصی ندارد و سطح مراحل به نسبت آسن تر است و شما به عنوان یک کاراگاه نقش آفرینی خواهید کرد. بخش های دیگری نیز مانند اساطیری ، علمی تخیلی وجود دارند که هنوز آماده نیستند حتی بخشی هم وجود دارد که با پیشنهاد طرفداران لوتی وار شکل خواهد گرفت.

در لوتی وار نگران روزتامه ها هم باید باشید - نکست فور گیم

در لوتی وار نگران روزتامه ها هم باید باشید

در بازی شما باید نحوه دفاع کردن یا زدن را به خوبی به خاطر داشته باشید و به موقع عمل کنید نحوه بازی آنقدر هم سخت نیست. استفاده از کلمات لوتی وار و عامیانه در بازی مانند : نفله ، عربده ، چَک ، پِخ و… جذابیت بازی را دو چندان می کنند و با شیوه های خاصی گزینه های عربده و … فعال می شوند که با استفاده از آن ها می توانید نفله های ویژه داشته باشید که همین ویژگی ها باعث میشوند که بازی از سطح بالایی برخوردار باشد. وجود حالت سنجش هوش نیز از بهترین نوآوری ها و امتیازات بازی است ، وقتی با کارگردان صبحت می کنید در جواب دادن به او چهار گزینه برای شما نمایش داده می شوند که بعد از انتخاب کردن گزینه متوجه می شوید که جواب شما هوشمندانه بوده است یا هنرمندانه ، پاسخی که داده اید صرفا یک شوخ طبعی بوده یا حساب شده و جدی! خودتان تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید پاسخ دهید. ماجراجویی هم که به آن اشاره شد و در بخش پلیس جنایی وجود داشت بسیار محدود است و حرف جدیدی برای زدن در عرصه بازی های ماجراجویی ندارد.

بازی در حالت کلی بسیار عالی و متمایز از دیگر بازی های ایرانی می باشد فقط تنها اشتباهی که سازنده به آن مرتکب شده است انتشار نسخه نسبتا ناقص از بازی است که می توانست بعد از تکمیل بخش های دیگر آن برای بازیخوران عرضه شود و فعلا یک نسخه دمو نیز می توانست پاسخگوی خوبی برای طرفداران باشد ، نوآری ، تنوع ، حالت سنتی و لوتی منش و همچنین سازگاری بازی با فرهنگ ایرانی همگی دست به دست هم می دهند که یک اتفاق جدید را در میان بازی های موبایل رقم بزنند ، اگر می خواهید بازیگر فیلم اکشن یا ماجراجویی خود باشید و یا به لوتی بودن و رکورد زدن یا نفله کردن علاقه دارید می توانید خواسته های خود را در لوتی وار به واقعیت تبدیل کنید.

دانلود بازی از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید