معرفی بازی موبایل Bad Piggies | وقتی که پرندگان خشمگین خوابند…

0

در تمام مدتی که پرندگان خشمگین را بازی میکردیم خوک ها را موجوداتی تنبل و بی فکر میدانستیم که از ترس ضربه های پرندگان خود را درون جعبه هایی زندانی میکردند و تنها فکر و ذکرشان پیدا کردن چیزی برای خوردن بود اما تا به حال به این فکر بودید که این خوک های بد چقدر میتوانند باهوش باشند؟! هر کدام از این خوک ها یک مکانیک تمام عیار است اما باز هم تمام این مهندسی ها و جنب و جوش ها فقط به خاطر غذاست که البته انتظار زیادی از این موجودات نمیتوان داشت! در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید تا به معرفی بازی موبایل Bad Piggies بپردازیم.

لوگوی بازی Bad Piggies - نکست 4 گیم

لوگوی بازی Bad Piggies

نام: Bad Piggies

سازنده: Rovio Entertainment

ناشر: Rovio Entertainment

ژانر: پازل

پلتفرم: iOS، Android، Windows Phone

از لحاظ موضوعی کلیت بازی Bad Piggies به غذا مربوط است ، هر بار یا دنبال نقشه میرویم تا مکان کیک و تخم مرغ را پیدا کنیم یا به دنبال اصل کاری ها و در هر حال باید با ساختن ماشین هایی که از لحاظ فنی مناسب باشند باید خوک ها را به مقصد رسانده و شکم آنها را سیر کنیم ، البته در مورد داستان باید گفت این بازی به چند فصل تقسیم میشود که هر کدام پیگیر ماجرایی دیگر از شکم خوک هاست همچنین در هر فصل چند مرحله امتیازی دیگری هم قرار داده شده است تا کلاه تعمیرکار را از عمق زمین بیرون بکشید. میتوان با ساختن ماشین هایی فنی تر و قوی تر در مسابقه ای شرکت کرد پس زمان مناسبی است که خود را بسنجید که چقدر در ساختن ماشین های فنی مهارت دارید ، آیا ماشینی که شما میسازد میتواند در زمان تعیین شده به مقصد برسد؟ در ابتدای هر مرحله ای این فرصت به شمh داده میشود که ماشین خو را بسازید و باید طوری این ماشین را بسازید که بتواند شرایط داده شده در مرحله را رعایت کند از جمله : جمع کردن جعبه های ستاره ، رسیدن به مقصد (نقشه یا…) و سریع رسیدن به مقصد که اگر همه  شرایط  را رعایت کنید سه ستاره از مرحله را کسب کرده اید.

بازی Bad Piggies بدون شما را سرگرم می‌کند - نکست 4 گیم

بازی Bad Piggies بدون شما را سرگرم می‌کند

Bad Piggies اندکی اعتیاد آور است

بازی به شدت شما را به خود درگیر خواهد کرد شاید در روز اول مهر پایانی بر فصل اول زده باشید ، زیبایی های بازی حتی به شما اجازه نمیدهد که درباره اشکال داشتن یا نداشتن آن فکر کنید! به شخصه در روز اول تجربه جرئت دل کندن از بازی را نداشتم ولی مانند هر بازی دیگریچند مشکل را دارد که اشاره به تمام این موارد از حوصله بحث خارج است اما یکی از مواردی که شاید در میان بازی شما را اذیت کند این است که بعضی شرایط بازی را بعد از تمام کردن مرحله متوجه میشوید و دوباره باید همان مرحله را از ابتدا آغاز کرد تا بتوان به شرط ها عمل کرد اما باز هم میتوان تا حد.دی روی این مسئله چشم پوشی کرد ، چزی که مهم است زیبایی ها بی پایان بازی و حالت اعتیاد آور آن است که از مشخصه های یک بازی های خوب به شمار میروند.

خوک های بازی Bad Piggies شما را آزار می‌دهند - نکست 4 گیم

خوک های بازی Bad Piggies شما را آزار می‌دهند

این که اینبار از دید خوک ها یعنی همان دشمنان دیرین بازی را انجام دهید جذابیت خاصی دارد و امکاناتی از قبیل ساختن ماشین به سلقیه و با فکر خود و همچنین فضای جالب و زیبای بازی هر کسی را به خود درگیر میکند پس در کل میتوان این بازی را از بازی را از بهترین بازی های آندرویدی در نظر گرفت که اینبار ROVIO سعی کرده با دید جدیدی آن را ارائه کند ، اگر طرفدار سری بازی های Angry Birds هستید این بازی را از دست ندهید و خود را به دنیای خوک ها بسپارید…

دانلود از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید