معرفی بازی موبایل Mekorama | رباط سرگردان

0

Mekorama یکی از بازی های بسیار جالب است که هم اکنون برای پلتفرم های موبایلی در دسترس می باشد. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید تا به معرفی بازی بپردازیم.

یکی از پر طرفدار ترین نوع بازی ها در گوشی های هوشمند ، معمایی است و هر چه پیش می رویم تنوع و پیشرفت این بازی ها افزایش می یابد. اغلب بازی های معمایی در سبک پازل ساخته می شوند ولی اینکه نوع پازل چگونه باشد کاملا جای بحث دارد و حتی اینکه چگونه تنوع و خلاقیت در آن ایجاد شود تا جذابیتی نا تمام برای مخاطب داشته باشد. بازی Mekorama یکی از متفاوت ترین و خلاقانه ترین بازی هاست که می تواند ساعت ها یک فرد را به خود مشغول کند و آنقدر جذاب باشد تا باعث اعتیاد شود.

فکر خود را در بازی Mekorama به کار بگیرید - نکست فور گیم

فکر خود را در بازی Mekorama به کار بگیرید

فارغ از ماجرا که آنچنان تدبیری برای آن به کار نرفته در کل بازی از لحاظ معما سطح بسیار ویژه ای دارد ، رباط می خواهد در یک ساختمان به مقصد مورد نظر خود برسد و از قضا این رباط قدرت پردازش و تفکر را برای باز کردن راه خود ندارد پس دائما برای رسیدن به هدف خود سرگردان می ماند و کسی را نیاز دارد که همیشه مراقبش باشد. رباط بانمک ما نیاز به راهی برای عبور کردن دارد و راه او تنها با جا به جا کردن تکه های پازل صورت می پذیرد و ممکن است این حالت موضوع بعضی هارا به یاد بازی های ساختمان سازی در دوران کودکی بیاندازد که اینبار برای رباط ساخته می شود.

Mekorama خلاقیت را به تصویر می کشد - نکست فور گیم

Mekorama خلاقیت را به تصویر می کشد

این بازی به خاطر دارا بودن سبک پازل و فکری بودن می تواند تا ساعت ها فکر و ذهن شما را به چالش بکشد چون با عیور از هر مرحله و افزایش Level بازی سخت تر و همچنین پیچیده تر می شود یعنی اگر در مراحل اول فقط چپ و راست کردن اشیا را بر عهده داشتید اینبار امکانات جدیدی مانند چرخاندن نیز به آنها افزوده شده و شکلی که با آن سر و کار دارید طبعا پیچیدگی را در خود تقویت کرده است.

گرافیک بازی حالت خاصی دارد و داخل بازی متوجه می شوید که ساختمان یا شکل های بازی چقدر سایه های ظریف و زیبایی دارند از طرفی برای یک بازی با سبک پازل این گرافیک و فضاسازی زیبا نسبتا کم سابقه است ، حتی ظرافت های بازی تا حدی قوی هستند که وقتی رباط را به زیر آب می برید صدای آهنگ بازی و تکان خوردن تکه های پازل تغییر می کند و کم تر می شود گذشته از این ها نوع راه رفتن رباط بسیار جالب و با نمک می باشد و برای ترغیب مخاطب و افزایش جذابیت بازی بسیار کارآمد بوده است. می توانید زاویه دید خود را به ساختمان تغییر دهید تا پیدا کردن راهکار برایتان آسان باشد البته در اولین مرحله بازی تمامی این موارد به خوبی آموزش داده می شوند و نیازی نیست کاربر در اوایل بازی برای پیدا کردن روش ، زمان اضافه ای را صرف کند. اگر به جز ساختمانی که تمرکز بر روی آن است بر روی اطراف آن هم مقداری کار می شد بسیار جالب تر بود اما در همین حالت هم زیبایی های خاص خود را دارد و باعث یادآوری بازی های دوران کودکی مخصوصا بازی های ساختمان سازی می شود.

به خاطر وجود رباط و حرکت های جالبش و چندین موارد دیگر ، Mekorama برای رشد فکری کودکان نیز بسیار مناسب است و بهره گیری از معما های جالب این بازی برای یک کودک قطعا مفید خواهد بود و حتی برای جوانان و بزرگسان نیز راهی برای تفکر و به چالش کشیدن توانایی های فکری است.

بازی Mekorama با به کارگیری خلاقیت بسیار بالا ، ظاهری زیبا و جذاب ، گرافیکی عالی و هچنان آهنگی ساده که باعث تمرکز می شود یک بازی عالی و تمام عیار قلمداد می شود که در نوع و سبک خود گوی سبقت را از دیکر بازی ها ربوده است. اگر به دنبال رشد فکری فرزند خود و یا راهی برای سرگرمی و چالش ذهن خود هستید به عنوان یک پیشنهاد ویژه ، Mekorama از بهترین گزینه ها خواهد بود.

دانلود بازی از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید