معرفی بازی موبایل Modern Sniper | تمرکز و شکلیک

0

در این مطلب ما به معرفی بازی Modern Sniper پرداخته ایم و آن را بررسی کرده ایم. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید.

بازیهای سه بعدی به دلیل ظاهر و گرافیک دلپسند خود معمولا طرفداران بسیاری دارند مخصوصا وقتی در مورد تک تیرنداز و سبک های اکشن صحبت می کنیم بحث داغ تر می شود البته به خاطر حجم زیاد یا تکراری بودنشان در سیستم عامل آندروید این بازی ها آنچنان مورد استفاده قرار نمی گیرند ولی بعضی از انها مانند Modern Sniper طرفداران زیادی را به خود سرگرم کرده است و با اندکی نگاه به بازی متوجه می شوید که چرا این بازی و یا امثال آن جاذبه ای متفاوت تر از دیگر بازی ها دارند ، سبک یا سه بعدی بودن؟!

بازی داستان خاصی را دنبال نمی کند و شما تنها موظف اید در جایی که مستقر شده اید آماده باشید و با تمرکز بر روی هدف ها تیر اندازی کنید ، با هر تیر اندازی امیتاز دریافت کنید و پس از پایان مرحله با توجه به امتیازات سطح شما اندکی افزیاش می یابد. در برخی مراحل وجود دشمنی خاص کار ما را سخت تر از آنچه که بود می کند و دیگر کشتن سربازان چیزی جز افزایش امیتاز و سطح نیست بلکه برای تمام کردن مرحله باید باید رئیس آنها یعنی هدف اصلی را از بین برده و به آن شلیک کنید.

آماده ی شلیک در Modern Sniper هستید؟ - نکست فور گیم

آماده ی شلیک در Modern Sniper هستید؟

سبک بازی شما را به یاد بازی هایی مانند Counter می اندازد و وجود چنین بازی هایی در گوشی های هوشمند برای بسیاری از کاربران جالب است ولی محدودیت بازی Modern Sniper به عنوان یک بازی موبایل کاملا باعث ناراحتی و خسته شدن مخاطب از بازی می شود به طوری که بازی پس از مدتی جذابیت خود را به طور کامل از دست می دهد ، محدودیت هایی مانند ثابت بودن شخصیت بازی در حالت اول شخص مشکلات زیادی را برای مخاطب به وجود می آورند مثلا شما توانایی کاور گرفتن در مقابل شلیک دشمنان را ندارید و طبیتاً ممکن است بعد از چند ثانیه ببازید یا برای بهتر هدف قرار دادن دشمن نمی توانید جای خود را تغییر دهید. بازی سبک و جلوه های مورد نیاز را برای تبدیل شدن به یک بازی بهتر دارد ولی متاسفانه از طرف سازندهء بازی تدبیری برای اندیشیده نمی شود.

دقت خود را در بازی Modern Sniper بالا ببرید - نکست فور گیم

دقت خود را در بازی Modern Sniper بالا ببرید

Modern Sniper امکانات جذاب و بسیار جالبی را دارد که البته برای یک بازی در این سبک لازم است ، کاربر موظف است گلوله های خود را تهیه کند و هیچ گونه امکاناتی به طور مجانی به کاربر داده نمی شود البته به این معنی نیست که واقعا باید پولی بپردازید بلکه با دستمزدی که در پایان هر مرحله دریافت می کنید می توانید اسلحله ، گلوله ، جلیقه ضدگلوله و…. برای تهیه کنید و آن ها را تعمیر کنید. برای شروع مراحل نیاز به انرژی دارید و اگر انرژی شما به پایان رسیده باشد نمی توانید مرحله جدیدی را آغاز کنید پس حتما مواظب مراحلی که در آن ها قدم می گذارید باشید.

در کل Modern Sniper بسیار جالب و جذاب است و برای اوقات فراغت گزینه مناسبی می باشد هر چند کم و کیف هایی مانند تکراری بودن برخی مراحل و یا دیگر کمبود های مذکور را دارد ولی هنوز هم طرفداران وفادار بسیاری دارد و با اصلاح شدن می تواند در آینده بهتر از این نیز باشد.

دانلود بازی از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید