معرفی بازی موبایل Vector | فرار از بام ها تا بی نهایت…

0

آیا تا به حال تجربه یک بازی از نوع وکتور را داشته اید؟ چقدر با وکتور و پارکور یا بازی هایی در سبک دونده آشنا هستید؟ همه میدانیم که بازی های اکشن و دونده طرفداران زیادی در گوشی های هوشمند را به خود اختصاص داده اند اما بازی Vector که در دنیایی پر از فانتزی و هیجان غرق شده، چگونه است؟ البته همین ویژگی های خاص هستند عنوان مورد نظر ما را از دیگر بازی ها متمایز می سازند و هیجان را با طعمی فانتزی برای کاربران مختلف میچشانند، در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید تا بازی موبایل Vector را برای شما معرفی کنیم.

لوگوی بازی Vector - نکست 4 گیم

لوگوی بازی Vector

نام: Vector

سازنده: Nekki

ناشر: Nekki

شخصی در در یک دنیای کاملا متفاوت  دل به دریا می زند تا خود را از تحت کنترل بودن در یک سازمان بزرگ آزاد کند پس طبیعتا وقتی بحث بزرگ در مورد سازمان به میان می آید پس تقریبا با یک برج طرف هستیم و همچنین شخصیت بازی ما مجبور است سریع ترین راه را برای فرار و خلاصی خود پیدا کند ، اگر بخواهد از در ها خارج شود به دست نگهبانان دستگیر می شود و اگر ازپنجره فرار کند مجبور است این ریسک را به جان بپذیرد که آیا میتواند با پریدن به بام ساختمان بعدی راه پیدا کند یا سهم او سقوط خواهد بود؟! در هر حال این شخصیت موفق می شود به از سقوط نجات پیدا کرده و ساختمان دیگری برسد اما داستان اینجا تمام نمی شود ، دونده ها و محافظانی قوی تر به دنبال این فراری بر بام ساختمان ها و بر فراز آسمان ها تنها هدفشان دستگیر کردن فراری هستند و شما مسئولیت کمک به این شخصیت شجاع را به گردن گرفته اید پس از تمام روش ها استفاده کنید تا قهرمان داستان را تا جایی که می توانید فراری دهید.

در Vector شاهد هیجان در دو بعد باشید - نکست 4 گیم

در Vector شاهد هیجان در دو بعد باشید

بازی خشک نیست و تنها سرگرمی آن در دویدن ، رقابت و فرار کردن خلاصه نمی شود. در حین فرار و در موارد لازم میتوان از پارکور استفاده کرد یعنی اگر در بازی به جایی تپه مانند رسیدید که راهی برای عبور ندارید با استفاده از پارکور می توانید از پستی و بلندی ها روی ساختمان ها با استفاده از پارکور عبور کنید و یا از بعضی سرخوردنی ها سر بخورید حتی وقتی بین دو ساختمان یا برج فاصلهء درّه مانندی وجود دارد از ساختمانی به ساختمان دیگر بپرید ! همین ویژگی ها باعث تمایز این بازی در سبک از دیگر بازی ها می شود مثلا وجود پارکور و پرش ها و همچنین حالت فراری بودن آن حس هیجان را به بازی اضافه می کند.

دویدن تنها کار شما در Vector نیست - نکست 4 گیم

دویدن تنها کار شما در Vector نیست

بازی تقریبا ۳۰ مرحله دارد که در تمام این مراحل با وجود خستگی و گذر از این همه راه قهرمان ما باید آن ها را نیز پشت سر بگذارد  که البته اگر بخواهد بر روی تصمیم خود باقی بماند چاره ای جز این ندارد ! اما متنوع بودن محیط ها باعهث می شود کاربر از آن همه دویدن ها خسته نشود همچنین در داخل مراحل نیز هر از گاهی در داخل ساختمان و بر روی میز های کارمندان حر کت خواهید کرد این تغییر محیط های نسبتا ناگهانی امتیاز ویژه ای برای بازی محسوب  می شوند و هیجان بازی را چند برابر می کنند.

Vector به عنوان یکی از سرگرمی های روزانه ی شما بسیار مناسب است

این بازی از هر لحاظ ویژگی های خوب بودن را در خود جای داده است، به سبک دوندگی امکانات و جذابیت های خاصی از قبیل پارکور را که یکی از ارکان اصلی بازی است افزوده. شما نیز اگر به بازی هایی به طراحی فانتری و خاص علاقه دارید که همچنان باعث هیجان باشد بازی Vector  یکی از بهترین بازی با بهترین فضا و طراحی برای شماست پس هیجان را به سبک فانتزی تجربه کنید. 

دانلود بازی از کافه بازار

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید