ممکن است اپل، iPhone جدید را در ۹ سپتامبر نمایش دهد

0

اکنون در زمانی به سر می‌بریم که کمپانی بزرگ اپل هر ساله اقدام به رونمایی یک iPhone جدید می‌کند. حالا باز هم شایعاتی مطرح و پراکنده شده است مبنی براینکه iPhone جدید در نهم سپتامبر رونمایی می‌شود. با نکست ۴ گیم همراه باشید.

به گزارش CNet، به احتمال زیاد از iPhone جدید در ۹ سپتامبر پرده‌بردای می‌شود زیرا برای این کمپانی دعوت‌نامه هایی ارسال شده است. نگاه به استراتژی‌های گذشته برای انتشار بهترین کار است، پس با این حساب باید منتظر ۲ نسخه‌ی ۶S و ۶S Plus باشیم.

علاوه بر اینکه آیفون ۶ و ۶S فروش بسیار بالا و فوق العاده ایی داشته است، کسب کار های زیادی را در زمینه ی بازی های رایانه ای ایجاد کرده است. در حال حاضر تبلیغات برجسته ی آیفون و یا نسخه ی آزمایشی Apple Store باعث ایجاد موفقیت های زیادی برای Apple شده است و همچنین فرصت های زیادی را در مقابل توسعه دهندگان و سازندگان ایچاد کرده است.

از حالا برای iPhone جدید لحظه شماری کنید

همچنین مدتی قبل Apple اقدام به معرفی iPod جدیدی کرد و بالاخره چشم کاربران به جمال iPod بعد از سال ها روشن شد. شما می توانید مطلب کامل مربوط به معرفی iPod جدید به صورت رسمی را مطالعه کنید.

لازم به ذکر است طبق اخبار جدید باتری در iOS 9 شارژ دهی بهتری خواهد داشت. با این حساب در آیفون ۶S باید منتظر یک باتری بسیار قدرتمند باشید. باتری در iOS 9 شارژدهی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

حتما شما هم مدیرعامل افسانه ای شرکت Apple، استیو جابز را می شناسید. نکست ۴ گیم به شما پیشنهاد می کند مقاله ی استیو جابز و ۱۰ فرمان او برای موفقیت در کار را مطالعه کنید تا اطلاعات کثیری برای موفقیت در کار بدست آورید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ فکر می کنید iPhone جدید بتواند انتظارات شما را برطرف کند؟

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید