میزان رزولوشن بازی Mad Max بر روی پلتفرم‌های بازی مشخص شد

0

استدیو Avalanche، سازنده بازی Mad Max به تازگی میزان رزولوشن بازی Mad Max را بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان مشخص کرده است. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

رزولوشن بازی Mad Max بر روی کنسول‌های PS4  و XONE

در حالی که تنها چند روز تا انتشار عنوان Mad Max ساخته استدیو Avalanceh مانده است، این استدیو میزان رزولوشن بازی Mad Max را بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان اعلام کرده است. به گفته این استدیو این عنوان با رزولوشن ۱۰۸۰p بر روی این دو کنسول نسل هشتمی اجرا خواهد شد. پس خیالتان راحت باشد که چه پلی استیشن ۴ داشته باشید یا ایکس باکس وان، بازی Mad Max را با کیفیت Full HD تجربه خواهید کرد. همچنین تهیه کننده ارشد بازی، آقای جان فولر، در رابطه با نسخه رایانه‌های شخصی نیز گفته است که:

‎‫جزئیات‬‎ اجرایی بازی Mad Max بر روی رایانه‌های شخصی نیز به سیستم رایانه‌ای شما بستگی دارد.

آقای فولر در یکی دیگر از مصاحبه هایشان در رابطه با وسعت نقشه بازی گفته است که:

نقشه بازی هیچگونه محدودیتی برای بازیکنان نخواهد داشت. تکنولوژی که ما در این بازی به کار بردیم، توانایی پردازش دنیای عظیم این بازی را دارد. اما توازن میان جزییات و محتوای دنیای بازی باعث شده تا حرکت بین مسافت‌های طولانی، بازیکن را غرق دنیای غنی بازی کند.

بازی Mad Max در تاریخ ۱ سپتامبر برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. با توجه به خبرهایی که به تازگی از بازی منتشر شده است، استدیو Avalanche قرار است تا یک بسته الحاقی برای پلی استیشن ۴ به صورت انحصاری زمانی منتشر کند.

این عنوان در ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتمی یعنی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در دست ساخت بوده است که در ماه مارس سال ۲۰۱۵ میلادی، ساخت این بازی برای نسل قبل کنسل شد.

نظر شما در رابطه با میزان رزولوشن بازی Mad Max چیست ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید