نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider لیست شد

0

نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider دارای یک چیز بسیار ویژه است. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این مورد بدست آورید.

نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider برای کسانی که آن را تهیه کنند یک DLC داستانی اضافه دارد که به شما اجازه می‌دهد در آن با دوستانتان رقابت کنید.

کمتر از یک ماه بین گیمر‌ها و Lara Croft فاصله است. Lara یک ماه دیگر با بازی Rise of the Tomb Raider پا به کنسول‌ شما می‌گذارد و شما باید با آن شروع به جستوجو کنید.  اما این بار نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider پا را کمی فراتر گذاشته و می‌خواهد چیزی فراتر از بازی را به شما ارائه کند.

در لیست جدید وبسایت آمازون، نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider هم قرار دارد و مخاطبان و طرفداران این بازی می‌توانند آن را برای Xbox One پیش‌خرید کنند. قیمت نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider در آمازون حدود ۳۰ دلار است.

اطلاعات در مورد این نسخه کمی پراکنده است اما چیزی که در مورد آن شرح داده این است که یک DLC برای بخش تک‌نفره در این Season Pass وجود خواهد داشت و شما می‌توانید با دوستانتان در بعضی راه‌ها رقابت کنید.

آیا این اضافات نسخه‌ی Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider ارزش خریدن این نسخه را دارد؟

بازی Rise of the Tomb Raider در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ برای Xbox One و Xbox 360 و پس از انتشار بر روی Windows در اوایل ۲۰۱۶ در اواخر همان سال برای PS4 هم منتشر خواهد شد. بازی Rise Of The Tomb Raider در نوامبر ۲۰۱۶ برای PS4 عرضه می‌شود.

همچین در انتها به شما پیشنهاد می‌کنم که اگر می‌خواهید اطلاعاتی از بازی کسب کنید دو مقاله‌ی نیم نگاه به بازی Rise of The Tomb Raider | دختر بی‌باک و پارسال دوست امسال آشنا!| پیشنمایش بازی Rise of The Tomb Raider را در نکست ۴ گیم مطالعه کنید.

منبع: Dualshockers

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید